Nieprzeczytane posty

Re: Fuerteventura

41
Co warto kupić- ja zbieram miniaturki alkoholi takie po 50 ml i tam kupiłam taki zestawik 4 sztuk w pięknych kolorach z liściem marihuany na etykiecie. 10 euro za komplet w pudełku. Wszyscy się pytają skąd je wzięłam, u nas nigdzie tego nie dostaniesz, mimo iż mam prawie 190 małych buteleczek jak ktoś przychodzi zawsze wyławia te z liściem.
Okazały się fajną pamiątką. Kupione w markecie dino bo w Morro Jable tylko dino co krok.

Re: Fuerteventura

43
Byłam na Fuerteventurze i muszę powiedzieć, że ze wszystkich moich wypraw to tam było NAJPIĘKNIEJ - dla mnie ta wyspa to IDEAŁ.
Ale rozumiem, że niektórym może się ona nie podobać bo moim zdaniem można tą wyspę albo kochać albo nie lubić :) Ja plażowałam przy plaży Sotavento. Plaża była OGROMNA - baaaaardzo szeroka - baaardzo długa - można było iść i iść i najlepsze, że ciągle było tam pusto więc była idealna cisza. Wystarczyło pójść kilka metrów plażą i już było się samemu, czasami tylko mijali nas inni spacerowicze :) Zero wrzasków, zero głośnych rozmów - bezpiecznie można było zostawić rzeczy i iść pływać bo jak ktoś szedł od czasu do czasu to już z daleka było go widać i można było podejść do rzeczy. No po prostu ideał... Bardzo lubię takie odludne miejsca a tam czułam się jak na bezludnej wyspie :)
W tej ciszy słuchając tylko szumu fal odpoczęłam jak nigdzie indziej. Wiatr, który wieje tam bardzo mocno mi nie przeszkadzał - wręcz w tych upałach bardzo fajnie chłodził. Zwiedzając wyspę -rozumiem jednak, że niektórym może się nie podobać bo np. w miasteczku Costa Calma plaża jest malusieńka i pełno na niej ludzi - bardzo blisko siebie, głośno bardzo i niczym się tamte plaże nie różnią od tych np. we Włoszech gdzie jest leżak przy leżaku. Dlatego będąc na Fuercie warto podjechać na plażę Sotavento - najsłynniejszej i najpiękniejszej na wyspie i tam plażować (lub podejść z miasteczka Costa Calma wybrzeżem na plażę Sotavento) :) Jednak jest to atrakcyjne dla ludzi, którzy lubią spokój, ciszę i odludne miejsca lub kitesurferów, osoby lubiące zwiedzanie i dużo atrakcji mogą tam się nudzić.

Re: Fuerteventura

44
Ja wlasnie wrocilam z pobytu na Fuerte i jestem mega zadowolona - bylam 5 dni na Fuerteventura i 2 dni na Lanzarote.
Caly pobyt jezdzilismy i sie w ogole nie nudzilismy (chyba nigdy tak malo nie lezalam na plazy a przeciez na Fuertewentura sa przepiekne plaze) - mieszkalismy w Costa Calma ;-)

Na moim blogu akurat dodaje posty z wyjazdu (narazie sa dwa dotyczace wydm corralejo i zatok La Pared i El Cotillo - planuje wiecej) wiec jakby ktos chcial zobaczyc to zapraszam ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


http://www.onawielepiej.blogspot.com

pozdrawiam.

Re: Fuerteventura

48
Jestem pełna wrażeń. Niedawno wróciłam z tego cudownego miejsca. Ktoś kiedyś mi mówił że tam jest nudno.... :? Wcale nie .... tydzień ... dla mnie za mało. Byłam z moim chłopakiem w hotelu Barcelo Jandia Mar. Super hotel, czyste pokoje, pyszne jedzenie i świetni animatorzy. Plaża długa i szeroka. Każdy znajdzie miejsce dla siebie . Kolory oceanu... przepiękne. Byliśmy w paru miejscach na tej Wyspie i jest co robić . Polecam ... a nie będzie nikt żałował :)
Skrót naszych wakacji można obejrzeć tez tutaj. Zapraszam do oglądania.
Załączniki
IMG_20160719_134133.jpg
IMG_20160719_134104.jpg
IMG_20160719_133530.jpg
IMG_20160719_133313.jpg
IMG_20160719_133010.jpg
IMG_20160719_000057.jpg
IMG_20160718_234650.jpg
IMG_20160718_234404.jpg
IMG_20160718_234014.jpg
IMG_20160714_002317.jpg
IMG_20160712_173154 — kopia.jpg

Re: Fuerteventura

50
Bardzo ładne zdjęcia! Ja przyznam szczerze, że zaczęłam rozważać wakacje na Fuercie po tym jak trafiłam na ten tekst i pomyślałam, że to może być miejsce dla mnie. Zawsze podczas planowania wakacji staram się szukać inspiracji na różnego rodzaju stronach podróżniczych a ta szczególnie przypadła mi do gustu (y)

Polecam także temat:

Wyspy kanaryjskie przewodnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpańskie wyspy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości