Nieprzeczytane posty

Re: Barcelona

82
Mój kolega właśnie wrócił z Barcelony. Przez te jego zdjęcia i opowieści znowu chce mi się tam jechać :) Ale nie znam osoby, która pojechała do Barcy i powiedziała, że było średnio albo, że się jej nie podobało. Ja już chyba zawsze będę zakochana w tym mieście :)

Re: Barcelona

83
To prawda, że Barcelona jest fajna. Oprócz 'żelaznych" punktów programu / zabytków warto zapuszczać sie w mneijsze uliczki. Zresztą warto tak zwiedzać nie tylko Barcelonę
Ceny wg mnie wysokie, wszak to strefa euro. Ponadto miasto mocno turystyczne.
Nawet hostel dla 3 os na 14 dni to koszt ok. 1000euro. 3 tyg. temu kupowałam w najzwyklejszej piekarni 1 bagietkę i 3 drożdzówki, zapłaciłam 10euro.
Tanio? Dla mnei nie.

Re: Barcelona

84
Musze przyznac,ze chyba ta piekarnia nie byla taka zwyczajna,skoro policzyli 10€ za trzy drozdzowki i bagietke...;) radze uwazac na miejsca takie jak Baguetteria Catalana-tam cena zalezy od humoru ekspedienta...Na pobyty dluzsze niz 5-7 dni moim zdaniem lepiej wynajac apartament,wtedy na pewno wyjdzie taniej i dodatkowo przy dlugich pobytach mozna negocjowac znizki.

Re: Barcelona

85
Myślę że niestety większość dużych Europejskich miast jest dość droga, ale jak zejdzie się z typowo turystycznych szlaków to można zjeść dość tanio, a przede wszystkim można spróbować prawdziwego lokalnego jedzenia.

Re: Barcelona

86
kasia pisze:Myślę że niestety większość dużych Europejskich miast jest dość droga, ale jak zejdzie się z typowo turystycznych szlaków to można zjeść dość tanio, a przede wszystkim można spróbować prawdziwego lokalnego jedzenia.
Zgadzam się (y)

Re: Barcelona

87
Korzystając z Menu del Dia czy Bufet Libre nie wychodzi bardzo źle.

Tym bardziej, że w Buffet Libre możemy najeść się na dużą część dnia.

Barcelona faktycznie zrobiła na mnie gigantyczne wrażenie i jest na pierwszym miejscu miast, które chce w przyszłości ponownie odwiedzić.

Re: Barcelona

88
Dla mnie Barcelona to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Byłem tam 15 lat temu z rodzicami i siostrą z biura podróży a w tym roku chcę jechać ponownie, tym razem z dziewczyną :)
Doradzacie ogarnąć jakieś biuro podróży/touroperatora czy tym razem jechać na własną rękę?

Re: Barcelona

89
Wybieram się z rodziną i znajomymi do Barcelony we wrześniu, właściwie to noclegi mamy w Lloret ale moje pytanie dotyczy tego, czy ktoś orientuje się ile kosztuje transport z lotniska Girona do Lloret. Niby znalazłam strony na których to podają, ale zwykle jest dla maks. 5, 9 osób a nasz będzie 13-15... Ktoś? Coś?

Re: Barcelona

90
A ja ostrzegam przed toaletami w Barcelonie ... a właściwie przed ich brakiem ... no po prostu tragedia. Człowiek z dzieckiem jeździ metrem, wysiada na stacji ... tuneli od zatrzęsienia ... ale toalety nie uświadczysz. Nawet się pytałem w informacji ... nie ma ... trzeba korzystać z tych znajdujących się w sklepach lub restauracjach - masakra.

Wróć do „Barcelona”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości

cron