Nieprzeczytane posty

Re: Barcelona

73
Nam z kolei udało się spędzić zeszłoroczną noc sylwestrową w tym przepięknym mieście i było wyjątkowo ciepło :) Jeśli chodzi o temperaturę, to nie ma reguły, chociaż z pewnością latem jest znacznie cieplej.

Re: Barcelona

74
W Barcelonie jest piękna architektura Gaudiego. Chyba nikt inny nie wymyśliłby takich wspaniałych budowli jak on. Naprawdę zapierają dech w piersiach. Polecam zobaczyć jak ktoś choć trochę interesuje się budowlami.

Re: Barcelona

77
Depserado pisze:W Barcelonie jest piękna architektura Gaudiego. Chyba nikt inny nie wymyśliłby takich wspaniałych budowli jak on. Naprawdę zapierają dech w piersiach. Polecam zobaczyć jak ktoś choć trochę interesuje się budowlami.
Jesteśmy zdania, że nawet ci, którzy nie interesują się architekturą będą oczarowani :)

Kto się wybiera do tego cudownego miasta w te wakacje?

Re: Barcelona

79
Droga? O ja tam zawsze wynajmuję jakieś mieszkanie w dobrym standardzie, za grosze w centrum. Loty też w promocjach moźna kupić. Na miejscu w super markecie robię zakupy do lodówki, ale też nie omieszkam wpaść do jakieś knajpki na pyszne tapas. Może przez to, że życie w Warszawie jest takie drogie to Barcelona mnie jakoś nie boli.

Re: Barcelona

80
A ja uważam, że ceny w euro jednak kłują w oczy. Poza tym jak gdzieś wyjeżdżam to niechętnie robie zakupy do lodówki. Na cokolwiek. Staram się jadać tam gdzie lokalsi. A w Barcelonie pełno takich miejsc

Wróć do „Barcelona”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości