Nieprzeczytane posty

Re: Barcelona

52
podrozniczka80 pisze:Jakie miejsca warto odwiedzić podczas dwudniowego pobytu? Oczywiście Sagrada Familia to mój nr jeden :) A co jeszcze?
Właściwie mi się najbardziej podobała Dzielnica Gotycka. Jeżeli masz cały dzień to myślę że fajnym pomysłem jest pojechać na Montjuic autobusem z placu Hiszpanskiego (Espanya). Spić kawkę cortado na górze (nie pij tylko Sangrii - mają tam straszne ścierwo i do tego w plastikowych kubkach) i popodziwiać panoramę. Potem wrócić kolejką linową, popodziwiać pomnik Kolumba, Przejść się Ramblą i zanurzyć się w odmęcie uliczek dzielnicy gotyckiej. Obejrzeć bazylike de la Mare oraz Katedrę
I jeść, jeść, jeść. Churros, tapas, pinchos. Zapijać wszystko winem. Ach rozmarzyłem się...
Ale dzień Ci zleci przyjemnie i długo go nie zapomnisz.
Mi został jeszcze miesiąc i będę wsuwał moussakę, oliwki i fete. I oglądał pałac Minosa w przerwach...

Re: Barcelona

56
Nie jest tanio, ale cenrum Barcelony : Hostel
Centric (lub Hostal Centric - nie moge linków jeszcze wklejać, ale jak się wpisze w google to się trafi bez problemu)
Jak byłem trzy lata temu, było taniej - może dlatego, że późny wrzesień.
I jeszcze kemping pod Barceloną (chyba ten, o którym wspominał autor poprzedniej odpowiedzi): Tres Estrellas (camping3estrellas)
Ceny znacząco niższe, ale jak na trzy osoby, to koszty dojazdu do centrum Barcelony mogą zniwelować tę różnicę. Komunikacja bardzo droga.

Re: Barcelona

58
Też byłem w Barcelonie , co prawda dawno ,ale nadal jestem tym miastem zafascynowany. Oprócz cen ,tak jak było wspomniane, to w sumie nie ma minusów. Najfajniejsze miasto Europy w jakim byłem . Żałuje ,że tak krótko :/
Carpe diem !

Wróć do „Barcelona”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości