Nieprzeczytane posty

Gdzie w zimie na wakacje jeżdżą Polacy? Najnowszy ranking

1
Portal eSky opublikował najnowszy ranking turystycznych kierunków na wakacje zimą. Wśród egzotycznych krajów jest kilka lokalizacji, które nikogo nie powinny dziwić. Jest też kilka niespodzianek. W pierwszej piątce znalazły się kraje, na które niewielu by postawiło. Jednak za sprawą tanich lotów i prężnie rozwijającej się infrastruktury turystycznej zyskują coraz większą rzeszę sympatyków.

W rankingu: gdzie w zimie na wakacje jeżdżą Polacy pierwsze miejsce zajmują Zjednoczone Emiraty Arabskie. Kierunek uzyskał 30 proc. udziałów i jest to niewątpliwy lider rankingu. Oczywiście najpopularniejszą lokalizacją wśród klientów z Polski jest Dubaj. Oprócz tego nowoczesnego miasta Polacy często latają do Abu Zabi. Ponadto po raz pierwszy dużą popularnością cieszy się emirat Ras al-Chajma.

Na drugim miejscu uplacował się Meksyk. Tak wysoka pozycja tego kraju nie powinna nikogo dziwić. Półwysep Jukatan to jeden z ulubionych kierunków na wakacje zimą od lat. Doskonała infrastruktura, piękne plaże o śnieżnobiałym piasku oraz starożytne miasta i zabytki. To tylko kilka atrakcji jakie czekają na turystów z Polski.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie jeszcze latają Polacy na wakacje w zimie? przeczytaj https://taniewakacje.eu/gdzie-w-zimie-n ... 2021-2022/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reklama dla naszych subskrybentów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości