Nieprzeczytane posty

Od Kołobrzegu po Gdańsk, co warto zobaczyć?

1
Witaj podróżniku :)
Za tydzień wybieram się na urlop w okolice Kołobrzegu, kilka dni później autem będę podróżował do Gdańska. Chciałbym zwiedzić coś po drodze, zobaczyć jakieś ciekawe miejsca, bądź po prostu urzekające widoki, może jakieś nieznane miejscówki? Nie mam jednak wiedzy na temat tego co mógłbym na tej trasie znaleźć, pomożesz?
Nie chodzi mi tutaj jedynie o nazwy miejscowości (tak jak to ma miejsce w temacie "Najpiękniejsze i najciekawsze nadmorskie zakątki Polski") tylko o konkretne miejsca (latarnie, zamki, lokalizaje) warte uwagi, po prostu coś co warto zobaczyć. Będę bardzo wdzięczny :)

Re: Od Kołobrzegu po Gdańsk, co warto zobaczyć?

2
Oj... :) jest mnóstwo tych miejsc... latarnie, zamki, kościoły, ruiny, muzea, tarasy widokowe... ale ostatnio byłam w Rewalu, więc może to miejsce dokładniej ten teren Ci polecę.
A więc tak... sam Rewal :) no to większe miasteczko a na terenie gminy jest też
- mega widok z tarasu widokowego w Trzęsaczu (kilka kilometrów)
- spore jezioro Liwia Luża :) możesz rybki połowić :) i świeże przyrządzić na grillu
- latarnia morska z 1886r w Niechorzu
no i wiele innych które Ci się rzucą np. na kartkach w przydrożnych kioskach
Rewal widać ma nie aż tak bardzo wysokie ceny - a napewno, małe miejscowości nadmorskie w gminie mają jeszcze taniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości