Nieprzeczytane posty

SOPOT

1
W gronie nadmorskich kurortów nie może zabraknąć Sopotu. Kto miał przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski może się pozytywnie zdziwić. Ogrom inwestycji sprawił, że Sopot stał się prestiżowym miejsce.

Re: SOPOT

2
W Sopocie byłam już chyba ze 100 razy i zawsze z tą samą radościa tam wracam. Moje ulubione miejsca do zwiedzania oprócz oczywiście słynnego Mola to:
1. Dom Zdrojowy w Sopocie- Budynek nowego Domu Zdrojowego został oddany do użytku w 2009 roku, wspólnie z Centrum Haffnera tworzy nowe centrum Sopotu. Architektonicznie inspirowany swoim poprzednikiem.
2. Latarnia morska- wstęp płatny :( ale widoki piękne
3. Ulica Bohaterów Monte Cassino – słynny Monciak
4. Krzywy domek
5 Opera Leśna- Słynny teatr leśny, w którym odbywają się największe festiwale w Polsce. Opera posiada doskonałą lokalizację, otoczona jest ze wszystkich stron lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które zapewniają doskonałą akustykę. W 2012, po całkowitej przebudowie została oddana ponownie oddana do użytku.

Re: SOPOT

5
z tego co słyszałem to Sopot strasznie się tandetny zrobił coś w rodzaju zakopanego dużo badziewia i naganiaczy no i za tłoczno :D ale każdy lubi co innego ja unikam zatłoczonych miejsc

Re: SOPOT

6
Co do naganiaczy to fakt.. trochę to już irytujące jak przechodząc przez Monciak z każdej knajpy ktoś cię zaczepia... no ale takie uroki. Znasz może miejsce równie atrakcyjne pod względem lokalizacji i rozrywki gdzie jest mniej tłoczno ??? osobiście wydaje mi się że jedno wyklucza drugie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości