Nieprzeczytane posty

Mielno - wypad na 6,7 dni

1
Witam, planujemy z kumplami Mielno w tym roku. Jako, że młodzi jesteśmy (studencka brać) , to głównie o rozrywkę nam chodzi, ale pewnie znajdzie się również czas na odrobinę krajoznawstwa...chciałbym uzyskać tutaj opinie na temat imprezowania w Mielnie :) nie podaję konkretów, po prostu jak najwięcej info się przyda. Po drugie, co polecacie zobaczyć, jeśli już tam będziemy przebywać. Po trzecie, drogo tam?

Pozdrawiam!

Re: Mielno - wypad na 6,7 dni

2
możesz sobie fajnie zaplanować trasę czy miejsca do odwiedzenia wchodząc na serwis Nextur (zresztą tanie noclegi też możecie sobie tam zarezerwować). Mi sprawia frajdę planowanie podróży poprzez ten serwis a raz mialam okazje kiedy dzięki niemu został uratowany mój weekend w górach :D

Re: Mielno - wypad na 6,7 dni

4
Rok temu byłam ze znajomymi na wakacjach w Mielnie i powiem, że warto tam pojechać. Nocą miasteczko tętni życiem, mnóstwo osób na dyskotekach, fajna muzyka i dobre drinki:). Mielno nie jest dużo więc wszędzie jest blisko, spokojnie można je zwiedzić całe na piechotkę. Jedynym jego minusem jest to, że nie jest tam tanio, kwaterę lepiej zapewnić sobie w okolicy i dochodzić lub dojeżdżać na szalone imprezy:)

Re: Mielno - wypad na 6,7 dni

8
Również byłem w Mielnie kilka razy i bardzo mi się podobało. Nie zgodzę się tylko Zagroda-Sarbinowo_pl co do cen noclegów w Mielnie. Nie jest aż tak drogo by trzeba było wynajmować coś w miejscowości obok. Wystarczy przejrzeć bazy noclegowe w internecie i na pewno coś się znajdzie. Nam udało się znaleźć pokoje gościnne i jedziemy na sześć dni. Za cztery osoby zapłacę 450 zł. Moim zdaniem to nie jest dużo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne nadmorskie miejscowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron