Nieprzeczytane posty

Mikołajki

1
Nie wierzę, że nikt z Was nie był w Mikołajkach. Przecież większość atrakcji na Mazurach znajduje się właśnie tu. Serce Krainy Wielkich Jezior stwarza warunki do wypoczynku nie tylko dla żeglarzy, ale także dla miłośników wycieczek historyczno - przyrodniczych. Wiele lasów i wiele zabytków sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Re: Mikołajki

3
Fajnie, a mogłabyś napisać przykładowe ceny ,np.lot balonem, rejs stateczkiem,no i oczywiście ceny hotelowe.AAA interesuje mnie jeszcze jazda konna- ceny i może orientujesz się ile godzin jazdy potrzeba żeby moc samemu wziąć konika i sobie pojechać na przejażdżkę?

Re: Mikołajki

4
Ehhh Mikołajki :) Uwielbiam i tęsknię. Staram się odwiedzać raz do roku, podczas rejsu po mazurach :) Fajny port, ciekawi ludzie, samo miasto jak najbardziej klimatyczne. Poznałem miasto od strony żeglarskiej i do tej metody zwiedzania, także innych miast mazurskich, serdecznie zachęcam.
byle dalej...

Re: Mikołajki

6
OK 35 lat temu, gdy na drogach było bardzo pusto, przejechałem Mazury na rowerze. Trasy dokładnie nie pamiętam, zrobiliśmy ok 1100 km w 3 tyg, nocując głównie w stodołach na sianie.
A teraz--ruch olbrzymi, auto za autem, stodół z sianem brak :D

Mikołajki--ostatnio byłem przejazdem, 2 tyg temu. Strasznie dużo ludzi--to wrażenie jakie odniosłem, unikam takich miejsc

Re: Mikołajki

8
W liceum mieliśmy nauczyciela od wf-u, z którym odbyłem 3 obozy rowerowe. Zasadą każdego z nich było przejechanie min 1000 km oraz spanie właśnie w stodołach. To były lata 70-74. Rowery, to nie takie cuda jak teraz, naszpikowane przerzutkami i wspaniałymi hamulcami. Ja, np miałem rower na drewnianych obręczach, wyprodukowany przez PWU Radom "Łucznik" w roku 1938.

Kilka zdjęć z Mikołajek widzianych od strony wody, sierpień 2004 r

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron