Nieprzeczytane posty

Re: Mazury

4
Moim zdaniem na Mazurach najlepsze są takie 'dzikie miejsca', małe zatoki i cumowanie na noc na małych, urokliwych wysepkach. I cisza i spokój :) No a wieczorami ognisko, gitara i szanty. Genialny klimat. Na pewno nie raz jeszcze tam wrócę, mimo że i tak wolę góry :P


co do tych najpopularniejszych portów typu Mikołajki, Sztynort, Giżycko - niestety z rok na rok coraz drożej, ale i tak warto choć raz zajrzeć w wyżej wymienione miejsca.


no i jedna super rzecz godna polecenia - smażalnia ryb na środku Jeziora Szymona :) Odkryliśmy w tym roku przypadkiem - fajna sprawa: cumujesz, jesz dobrą rybkę i płyniesz dalej. :D

Re: Mazury

7
A ja chciałem napisać dwa słówka o niewielkim mieście, które wprawdzie raczej zalicza się do Warmii, ale co tam ;)
Nazywa się miasto Reszel, na bogatą historię, wspaniałe zabytki i w przeciwieństwie do wielu miast w tym regionie nie popada w ruinę i zapomnienie. Na pewno wart polecenia jest tam wspaniale wyremontowany zamek biskupów warmińskich, niezwykle piękny kościół, stare kamieniczki, jeden z najstarszych mostów w Europie. Miasto ma też swoją mroczną historię, bo właśnie tam spalono ostatnią czarownicę w Europie. A co niesamowite, jest równie piękne o każdej porze roku. Więc jak będziecie w okolicy to gorąco zachęcam do wizyty!

Re: Mazury

8
Lubię Mazury. Dużo zieleni, dużo jezior, lasów. Można wynająć domek nad jeziorem lub po prostu rozbić namiot i biwakować. Dla dzieci to duża frajda.A po za tym można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Dla najmłodszych np. Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, Park Miniatur Warmii i Mazur w Gierłoży i wiele wiele innych

Re: Mazury

9
Węgorzewo i Giżycko są super! Szczególnie spodobały mi się przez festiwal 7 festiwal. Poza wczasowym klimatem ludzie byli wyjątkowo tolerancyjni na tego typu turystyke - setki sztuk podpitej młodzieży:) Gdzieś indziej ludzie by zwariowali i rzucali się do gardeł za taką rozrywke raz do roku!

Re: Mazury

10
Jadę na swoją ulubioną działkę mazurską podziwiać z tarasu jeziorko :D

Obrazek


Mam też nadzieję, że pogoda pozwoli na "wariacje grillowe" lub inne potrawy, np


Obrazek


oraz na wycieczki rowerowe lub kajakowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości

cron