Nieprzeczytane posty

Re: Mazury

24
Nigdy nie byłem na Mazurach ale mam zamiar to nadrobić w lipcu:) Myślałem o jeziorze Mamry... Co o nim sądzicie? Warto tam jechać? Czytałem o nim trochę na http://pl.wikipedia.org/wiki/Mamry i wydaje mi się, że to bardzo ładne i spokojne miejsce. Będę jednak wdzięczny za jakieś dodatkowe informacje:) Po majówce wybiorę jakiś nocleg.

Re: Mazury

25
Jez. Mamry raczej trudno uznać za spokojne miejsce, jest za to w wielu miejscach niewątpliwie bardzo urokliwe.

Będąc na Mazurach warto wybrać się na, choćby jednodniowy, spływ kajakowy, np Krutynią. Wiele specjalistycznych firm organizujących różne warianty spływów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Re: Mazury

26
Ktoś powyżej napisał, że to miejsce jest niewinne :) Bardzo spodobało nam się to określenie, coś w tym jest. To prawda, że nie wszystkie miejscowości na Mazurach są spokojne. Na przykład Giżycko, które choć urokliwe, odwiedzane jest przez tłumy turystów, w szczególności w sezonie wakacyjnym. Niemniej jednak Mazury to wciąż niesamowite miejsce, w którym można się zaszyć i odpocząć wśród zieleni :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości