Nieprzeczytane posty

Krynica-Zdrój

1
Właśnie wróciłam z zimowego szaleństwa w Krynicy (zanim zaczęło tak padać :D ). Jeśli jesteście fanami sportów zimowych serdecznie polecam Krynicę. Jeżdżę na nartach od kilku lat, w tym roku chciałam spróbować snowboardu. Jest mnóstwo tras zarówno dla "wyczynowców" jak i właśnie dla początkujących. Udało mi się nie połamać ;) . Poza tym jest bardzo fajna hala hokejowa, gdzie można wypożyczyć łyżwy i trochę pośmigać. Dla lubiących pospacerować po górach też się coś znajdzie. Także polecam, jeśli oczywiście zima już się nie skończyła...

ps. ulewa w styczniu ????

Re: Krynica-Zdrój

2
Jak tam jest z komunikacją ? Czy mając domek w Krynicy można dostać się komunikacją na stoki czy trzeba autem podjeżdżać ? Wiesz może jakie są ceny w wypożyczalni i drogo wychodzą karnety ?

Re: Krynica-Zdrój

3
Z komunikacją raczej nie ma problemu.
Jest komunikacja miejska a do Jaworzyny jeżdżą różne busy, szukaj rozkładów jazdy firm: Arnika, Ar-Tur jeżdżą do Czarnego Potoku i Pegaza

Wiem też że z centrum Krynicy do wyciągu narciarskiego w Jaworzynie kursował darmowy bus, kilka razy rano i po południu.

Re: Krynica-Zdrój

5
Zachęcamy do zapoznania się z niemniej interesującą miejscowością, zlokalizowaną nieopodal Krynicy. Zapraszamy do odwiedzin naszego Hotelu Klimek****SPA zlokalizowanego w samym sercu Złockiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Świątecznym Pakietem oraz ofertą Balu sylwestrowego w stylu weneckim. Miłośnicy zimowego szaleństwa na pewno będą zachwyceni stacją narciarską Tylicz SKI. Serdecznie pozdrawiamy!

Re: Krynica-Zdrój

6
Byliśmy już kilka razy w hotelu Czarny Potok, nie wiem czy znacie? Doskonała baza wypadowa o każdej porze roku jest co robić, oferują szereg atrakcji dla małych i dużych. Do tego pyszne jedzenie i spa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Miasta Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości