Nieprzeczytane posty

Re: Sandomierz i okolice

2
Zdjęcia bajeczne, zwłaszcza wylegujący się na ulicy pies:- ) Chętnie zabrałabym wszystkie takie przemordziaste zwierzęta do domu... Wybacz ten offtop, ale nie mogłam się powstrzymać.
Masz dobre oko do robienia zdjęć i chyba całkiem niezły sprzęt. Oczywiście mówię o aparacie fotograficznym, a nie innych sprzętach... :- ) Sandomierz jest urokliwy, trochę tajemniczy. Przynajmniej na zdjęciach i filmach, ale nie miałam okazji nigdy go odwiedzić.

Re: Sandomierz i okolice

4
Uwielbiam Sandomierz, to naprawdę bardzo urokliwe miasto. Sama pochodzę z południowej części województwa lubelskiego więc do Sandomierz nie mam aż tak daleko. Wszystkich z północnej części kraju zachęcam do odwiedzania Zamościa po drodze do Sandomierza.

Re: Sandomierz i okolice

8
Sandomierz to obok Kazimierza Dolnego, Nałęczowa i Zakopanego jedna z najbardziej urokliwych miejscowości turystycznych w Polsce. Nie zgodzę się z tym, że jest niedoceniana - tłumy turystów, które można tam spotkać o każdej porze roku i pałętające się ciągle po ulicach ekipy telewizyjne, temu zaprzeczają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Miasta Polski”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości