Nieprzeczytane posty

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

11
Ja mam wrażenie, że trochę taką nieodkrytą perełką jest Beskid Sądecki - bo tutaj jest w zasadzie wszystko :D Lubisz jeździć na nartach/ snowboardzie? Proszę bardzo, masz stacje narciarskie typu Dwie Doliny. Lubisz spacery na łonie natury? Proszę bardzo, Beskid obfituje w leśne trasy, choćby taki Szlak Architektury Drewnianej. Lubisz ekonomiczne wyjazdy? Proszę bardzo, oferta niektórych hoteli jest naprawdę ciekawa. Na przykład kiedy byliśmy tam dzieci miały darmowy pobyt, bo są poniżej trzeciego rż. Fajna promocja, fajna okolica, fajne góry - jak dla mnie 10/10 :D

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

12
Mnie zauroczył Ustroń. Tyle razy już tam wracam, że czasami czuję się tam jak w domu. Bardzo urokliwe miejsce, klimatyczny domek. Dla mnie ważne , że jest czysto i wszystkie rzeczy są na miejscu, pyszne śniadania. Można sobie wynająć pokój z kominkiem. Okolica też ciekawa więc można zwiedzać albo zachwycać się urokami przyrody.

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

13
W zasadzie w każdej miejscowości mozna znaleźć tanie noclegi. Nawet w Zakopanem czy też w Szklarskiej porębie ( które zaliczają się do droższych miejsc na wakacje w polskich górach). Wszystko jednak zależy od naszej organizacji. Od tego jak sobie to wszystko rozplanujemy.

Polecam po pierwsze rezerwować noclegi z wyprzedzeniem. Po drugie zrezygnować z hoteli na rzecz apartamentów, które są tańsze, wygodniejsze, w przeliczeniu na jedną osobę wychodzi o wiele mniej niż w hotelu. Poza tym ma się włąsna kuchnię, w której mozna gotować jedzenie.

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

15
Wakacje w górach? Tylko w Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą niezwykle korzystną ofertą rodzinnego pobytu pośród krajobrazów Beskidu Sądeckiego. Wygodne pokoje, posiłki w formie bufetu, nielimitowany wstęp do Aquaparku sprawiają, że nasi Goście zawsze do nas wracają. W wakacje na wszystkich Gości czekają również niezwykłe atrakcje takie jak: zielony kulig, "Góralski wieczór", Nocne poszukiwane sów i wiele wiele innych rozrywek dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości