Nieprzeczytane posty

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

2
najekonomiczniej, to wg mnie Bieszczady, pobyt pod namiotem.
Na drugim biegunie umieściłabym Zakopane.
Choć właściwie każdy krajoznawczy wyjazd pod namiot, czy ze znalezieniem taniej bazy noclegowej z ominięciem płatnych zabytków, muzeów itp wypadnie tanio.
Osobiście lubię Bieszczady z bazą w Wetlinie, ale mam daleko. Ponadto chwalę sobie rejony Dusznik Zdrój, Jedliny Zdrój, Międzygórza

Re: jeśli polskie góry to gdzie najekonomiczniej?

4
Zgodnie z tym, co napisała przedmówczyni, jeśli szukasz oszczędności to zapomnij o tych wydeptanych ośrodkach turystycznych typu Zakopane czy Karpacz. Polecam mniej popularne miejsca - np. Masyw Śnieżnika. W zeszłym roku spędziłam tam bardzo fajny urlop - jest dużo szlaków o zróżnicowanej trudności, można jechać z małymi dziećmi, świetna okolica na rower i do tego dla miłośników kąpieli jest zalew. My nocowaliśmy w Bolesławowie pod samym Śnieżnikiem, skąd mieliśmy przepiękne szlaki Górami Bialskimi. Wypożyczyliśmy rowery i wybraliśmy się do Czech na knedliczki. Jeśli nie wymagasz od gór ekstremalnych przeżyć, wysokich szczytów i waty na patyku to jest idealne miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości

cron