Nieprzeczytane posty

Re: Góry-Karpacz,Zakopane i inne

2
Witam na pewno Karpacz perełka gór,oto co widziałem w tym magicznym mieście

Ścieżka najwyższy szczyt Sudetów z wieczna kapliczką św. Wawrzyńca - patrona przewodników,które znajduje się na szczycie,dziki wodospad - położony jest w pobliżu dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Kopę,
Świątynia Wang największa atrakcja Karpacza dla mnie oczywiście

ogólnie cały Karpacz na tle gór wygląda bosko wiec warto tu wpaść odpocząć,pozwiedzać czy chociażby na narty
Max

Re: Góry-Karpacz,Zakopane i inne

3
Przyłączam się do poprzednika Karpacz to piękne miejsce ,choć ja osobiście polecam także Zakopane.Głównie z uwagi na masę atrakcji, ,szlaki turystyczne i no i oczywiście same góry.Trzeba także wspomnieć o zimowym szaleństwie na stokach

Rozpoczyna się tu wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. Dla wszystkich leniuszków polecam wjechać na jeden ze szczytów kolejką która przez cały sezon wozi turystów na Gubałówkę, Kasprowy Wierch , Butorowy Wierch.


Będąc w zakopanym trzeba spróbować tutejszych wyrobów sera,czy przekąsek w restauracjach.Spacerując po Krupówke ( jedna z najsłynniejszych ulic zakopanego ) można poczuć urok tego miejsca i życzliwość mieszkaniców.Nie na darmo mówią że w zakopanym jest najlepsza publiczność na świecie ( oczywiście mowa o skokach narciarskich)
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 171 gości