Nieprzeczytane posty

Re: Pieniny

12
smanu pisze:Pieniny są dla ludzi, którzy chcą odpocząć od natłoku turystów w Zakopanem. ;)
W pienińskich miejscowościach też są tłumy turystów, może nie tak duże jak w Zakopanem, ale są.

Jeśli ktoś wybiera się w Pieniny polecam wziąć nocleg w Sromowcach Niżnych, gdzie znajduje się przystań flisacka (słynne spływy Dunajcem) i skąd bierze początek szlak na Trzy Korony.

Re: Pieniny

13
To racja,szczególne ew Krościenku- tam spotkasz tłumy osób a miejscowość jest mała,wiec też niezły zgiełk. Dlatego proponuje udać sie do Zakopanego,gdzie naprawdę odpoczniesz,nie trzeba przecież cały czas chodzić po Krupówkach prawda? :)

Re: Pieniny

15
Zależy od pory roku,sezonu- ale faktycznie również tam można spotkać dosyć duże kolejki. Jeżeli ktoś będzie poszukiwał ciekawego miejsca w górach gdzie może solidnie wypocząć to oczywiście zapraszamy do nas:)
www.sywor.pl - domki Zakopane, zapraszamy.

Re: Pieniny

17
Jako że mieszkam w Bielsku i mam Beskidy na wyciągnięcie ręki to zawsze uważałem je za najpiękniejsze góry. Jednak po pierwszej wycieczce w Pieniny... No cóż, zacząłem zdradzać to moje Beskidy.

Pieniny to niesamowite miejsce gwarantujące takie widoki i pejzaże że trudno szukać lepszych w Polsce. Cały teren PPN jest niesamowicie zadbany. To bardzo mnie zaskoczyło podczas pierwszej wizyty. Dokładne oznakowania, miejsca odpoczynku, przygotowane ścieżki. I bardzo, bardzo czysto jeśli wziąć pod uwagę ile turystów się tam przetacza. Poranne wyprawy gwarantują niesamowite widoki i spokój na szlakach.

Baza noclegowa rozbudowana praktycznie we wszystkich miasteczkach ościennych, piękne zamki Niedzica, Czorsztyn oraz ruiny zamku św. Kingi na zboczach Trzech Koron. Droga pienińska za którą nie trzeba płacić 60 zł jak za spływ z pazernymi flisakami...

Bez dwóch zdań, Pieniny są niesamowite
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości