Nieprzeczytane posty

Szczyrk - cudowne miejsce w polskich górach

1
Chciałam wszystkim, baaardzo polecić i jednocześnie zareklamować miejscowość Szczyrk, naprawdę jest tam rewelacyjnie, w tym roku byłam tam pierwszy raz... piękna okolica, mnóstwo miejsc do zwiedzania, fajne szlaki turystyczne i wiele, wiele innych atrakcji. Jesli ktos nie był, musi pojechać tam koniecznie :) noclegi mieliśmy u bardzo sympatycznych ludzi w REKLAMA USUNIĘTA

Re: Szczyrk - cudowne miejsce w polskich górach

2
Szczyrk? Cudowne miejsce? Szczyrk, Wisła i Ustroń kojarzą mi się przede wszystkim z wszechobecnym... bałaganem. Zarówno na szlakach w okolicach jak i w samych miastach, gdzie w zasadzie... na dobrą sprawę nie ma co robić. Ceny wysokie (mam na myśli sklepy), jedzenie w restauracjach niezbyt ciekawe (w drogich - często to, co jest w menu, nie pokrywa się z rzeczywistością, bo nikt tak wysublimowanych dań nie zamawia, więc je wycofują; w tanich można zjeść frytki i coś co przypomina oscypka wraz z kiełbasą z grilla).
Czy jest tu ktokolwiek, kto naprawdę zafascynowany jest Szczyrkiem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości