Nieprzeczytane posty

Re: Bieszczady

21
Wszystko jest do wykonania, tylko kwestia odległości i pogody- jeżeli dopisze, to bez problemu możesz znaleźć nocleg gdzieś indziej niż w Wetlinie lub Ustrzykach Górnych. Jeżeli nie dopisze, tym trudniej jest zdobywać szczyty i każdy szuka noclegu jak najbliżej.

Re: Bieszczady

22
Witam.
Weszłam na forum jak tylko zobaczyłam w nazwie Bieszczady. Chciałabym wyjechać z Mężem i Synkiem na urlop, jesienią. Jakie miejsce polecacie, żeby było można komfortowo odpocząć i żeby synek się nie zanudził?

Re: Bieszczady

24
Bieszczady to moje ukochane miejsce w Polsce, zawsze kiedy wracam na dłużej do kraju, muszę się tam wybrać. Zawsze staram się jeździć do innej miejscowości, żeby coś nowego zobaczyć. Tym razem zdecydowałam się na Ustrzyki Dolne

Re: Bieszczady

25
Bieszczady to wyjątkowe miejsce, tu znajdziemy wszystko to co potencjalny turysta może chcieć, stworzyliśmy przewodnik o tym co zwiedzić będąc w Bieszczadach, dodaliśmy także troszkę info o historii regionu, polecamy szczegóły poniżej: Bieszczady co warto zobaczyć
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Bieszczady

26
To prawda, że Bieszczady są wyjątkowe jednak akurat w tym roku niekoniecznie polecam najbardziej znane miejsca turystyczne, gdyż są oblężone turystycznie i nie można poczuć dzikości tych terenów, a faktem jest, że to jeden z bardziej dzikich terenów Polski. Dlatego odezwa dla miłośników Bieszczad, aby się do nich nie zniechęcić, to jak tylko możecie wybierajcie szlaki mniej znane.

Re: Bieszczady

27
Ja z kolei uwielbiam Solinę i okolice, choć wiem że nie są to mniej uczęszczane zakątki. Linia brzegowa Jeziora Solińskiego obfituje w obiekty rekreacyjne i wodne, jest to świat białych żagli, kajaków, rowerów wodnych i wygodnych pensjonatów; raj dla żeglarzy, wędkarzy i wczasowiczów. Jezioro Solińskie to największe sztuczne jezioro w Polsce i doskonałe miejsce do żeglowania: ok. 50 km długości we wszystkich jego odnogach, spektakularna sceneria i urokliwe, ciche zatoki. Sprzęt do uprawiania sportów wodnych można wypożyczyć od wielu wczasowiczów.

Należy jednak pamiętać, że jest to strefa ciszy - pływanie łodzią motorową jest zabronione. Istnieje wiele dobrych miejsc noclegowych, szczególnie w Polańczyku, Solinie, Jaworze i Myczkowcach; jest tu wiele domków letniskowych, kempingów, wypożyczalni. Ciekawa jest również cenna drewniana architektura okolic jeziora (w Ho-czewie, Uhercach, Orelcu, Średniej Wsi, Polanie).

Więcej o Solinie opisałem poniżej

Co zobaczyć w Solinie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości