Nieprzeczytane posty

Beskid Sądecki - jest pięknie!

1
Własnie w nim siedzę a widzę, że na forum nikt jeszcze go do listy wartych odwiedzenia Polskich gór nie wpisał - SKANDAL :P:P

Ja akurat siedzę w uroczym hotelu Klimek w Muszynie - bo lubię ciszę (choć podczas trwającego obecnie turnieju charytatywnego artystów w tenisie Klimek Cup ciężko o ciszy mówić) więc preferuje ubocze a nie typowo turystyczną Krynicę Górską.
Zaczęłam od przyjazdów biznesowych - teraz jeżdżę już prywatnie i się zakochałam.

Wracając jednak do gór - tutaj miejsc na spacery, rowery, kijki jest masa. Wczorajszy spacer na Jaworzynę Krynicką dal mi nieźle w kość :D Spotkałam znajomych przy okazji i już się z nimi (po 5 latach bez kontaktu właściwie) na narty umówiłam - świat jest jednak mega mały...

Ale fajnych hoteli - a przede wszystkim genialnych miejsc gdzie można z naturą poobcować jest tu masa (aż się nie chce jutro wyjeżdżać) - lecę na kolejny spacer, trzeba dać odpocząć hotelowemu wifi :D

Re: Beskid Sądecki - jest pięknie!

2
Beskid Sądecki to według jego miłośników najpiękniejszy z naszych polskich Beskidów. Charakteryzują go nie tylko wspaniałe rozległe widoki, nasłonecznione polany, rwące potoki, bogactwo źródeł mineralnych, ale przede wszystkim atmosfera spokoju, cisza i wręcz poczucie bezpieczeństwa w objęciach nieskażonej, przyjaznej człowiekowi przyrody.

Re: Beskid Sądecki - jest pięknie!

3
Beskid Sądecki to naprawdę urokliwa górska kraina, w prost nie chcę się jej opuszczać. Gdybyście planowali w tym Beskidzie nocleg w schronisku Chatka Niemcowa to koniecznie zabierzcie powerbanki, raz, że ilość kontaktów jest mocno ograniczona, dwa że po 22 do 6 prąd jest wyłączany (okres wiosna-lato)

Re: Beskid Sądecki - jest pięknie!

5
Jeśli chcecie poznać piękno Beskidu Sądeckiego to serdecznie zapraszamy do spędzenia kilku dni w Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Nasza okolica obfituje w wiele pięknych miejsc, które wręcz trzeba zobaczyć. W naszym Hotelu będziecie mogli oddać się zasłużonemu relaksowi - Aquapark, sauny, bogata oferta SPA pozwoli Wam zadbać o ciało i umysł. Wszystkich spragnionych aktywnego wypoczynku na pewno ucieszy hotelowa siłownia, basen, a w okolicy liczne trasy rowerowe czy turystyczne, a zimą bliskość stoku narciarskiego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości