Nieprzeczytane posty

Beskid Niski

1
Polecam zwiedzenie Beskidu Niskiego -znajduje sie tam piękne jezioro Klimkówka, miejscowość Wysowa-Zdrój, Limanowa, Piwniczna.Beskid Niski to najdziksze pasmo górskie w Polsce. Znajdziecie tam piekne parki,jak np. Magurski Park Narodowy,a takze Jaśliski Park Krajobrazowy.

Re: Beskid Niski

3
Zgadzam się w zupełności,cala część Beskidów jest piękna, na uwagę zasługują również cztery ośrodki zdrowotne usytuowane w centrum Beskidu Niskiego.Świadczy to o tym iż cały ten teraz jest perełką uzdrowiskową. :) :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Beskid Niski

7
W Beskidzie Niskiem chodząc po górach, mamy okazję do ciekawej wycieczki kulturowo-historycznej. Beskid Niski to tereny łemkowszczyzny, której towarzyszy fascynująca historia. Podziwiać można także wspaniałe cerkwie. Idealne miejsce dla osób nie przepadających za tłumem turystów. Niewielka infrastruktura turystyczna dla niektórych jest zaletą, inni będą pewnie niezadowoleni. Nie wszyscy będą dobrze się tam czuli, są i tacy, dla których to raj na ziemi.
byle dalej...

Re: Beskid Niski

8
Ja szczególnie lubię Limanowę, moja babcia miała tam kiedyś dom i spędzałem tam wakacje i ferie. Niestety po powodzi w 1997 domu nie było, został jeden wielki grzyb :/. Później dało się spać tylko w jednym pomieszczeniu, byłem tam z kolegami na wakacjach, pierwszych takich samodzielnych. W zeszłym roku chcieliśmy to powtórzyć, na szczęście na urlopwpolsce.pl znaleźliśmy tani nocleg, a nie ma tam za wiele miejsc noclegowych.

Re: Beskid Niski

9
Beskid Niski to największy pod względem zajmowanej powierzchni obszar górski w Polsce. Można tu znaleźć zarówno dziką przyrodę, jak też wspaniałe zabytki kultury łemkowskiej oraz ślady jakie pozostawiła na tych terenach po sobie I i II wojna światowa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie Góry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości