Nieprzeczytane posty

Re: Ciekawostki z LBN

12
Będąc w Lublinie nie zapomnijcie również o odkryciu pobrzeża miasta i wybraniu się szczególnie w ciepły, słoneczny dzień nad Zalew Zemborzycki. Wspaniałe miejsce na odpoczynek w letni dzień po pracy lub ciężkim dniu na uczelni! Bez problemu można dostać się tam komunikacją miejską.
Wakacje raz do roku to dla mnie zdecydowanie za mało!
www.wakacjewcenie.pl

Re: Ciekawostki z LBN

13
I oczywiście nie można zapomnieć o pobliskich okolicach:
--> Podziemia Kredowe w Chełmie z przepiękną Starówką i Bazyliką NMP położoną na Górce Chelmskiej
--> uroczy Nałęczów wraz z Parkiem Zdrojowym i szeroką ofertą wellness
--> Świdnik nabierający na znaczeniu dzięki niedawno otworzonemu lotnisku

Re: Ciekawostki z LBN

14
zakochanawgorach pisze:W Lublinie warta zobaczenia jest też ok. 280-metrowa trasa podziemna biegnąca pod Rynkiem i kamienicami Starego Miasta.
Ta trasa jest super! Byłam W Lublinie tylko przejazdem, krótko bardzo. Mimo to miasto mnie urzeklo i na pewno jeszcze tam wrócę ;)
Trasa podziemna jest ciekawie przygotowana i można się sporo dowiedzieć o mieście.
Jeśli ktoś nadal nie jest przekonany, że warto wpaść do Lublina zachęcam do przeczytania mojego wpisu o Lublinie na blogu

Re: Ciekawostki z LBN

15
Stare Miasto w Lublinie jest naprawdę warte zobaczenia. Piękne kamienice na rynku (a w nich m.in. klimatyczne knajpki i lokale), bramy miejskie, Plac Po Farze,... Bez wątpienia bardzo klimatyczne okolice;) Należy też odwiedzić Zamek (znajdujące się tam muzeum mieści naprawdę bogate zbiory) oraz Kaplicę Zamkową. Freski w jej wnętrzu to coś naprawdę oryginalnego, robią wrażenie. Poza tym Muzeum Wsi Lubelskiej - naprawdę spory skansen, a więc gwarancja długiego i ciekawego spaceru ;) Można też zahaczyć o Kościół Dominikanów (piękne wnętrza) i zwiedzić tamtejszy Skarbiec. W Lublinie dla każdego się znajdzie coś interesującego.

Re: Ciekawostki z LBN

16
Lublin to naprawdę piękne miasto, odkryłam to miejsce dzięki mojemu narzeczonemu, który spędził w tym pięknym mieście osiemnaście lat swojego życia. Z tego co wiem, jest to miasto typowo turystyczne zapewniające atrakcje turystom z różnych stron świata.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lublin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

cron