Nieprzeczytane posty

Re: Gdańsk Co zwiedzić

31
zakochanawgorach pisze:Jedną z ciekawszych atrakcji w Gdańsku jest Oliwskie ZOO - polecam, jeśli ktoś jeszcze nie był. Można tam zobaczyć słonie, hipopotamy, zebry, foki, pingwiny, kangury, wielbłądy i wiele, wiele innych zwierząt.
I od tego roku także lwy :)

Re: Gdańsk Co zwiedzić

32
Ja też uwielbiam Gdańsk, byłem już jakieś 5 razy spokojnie, czasem dosłownie przejazdem, czasem dłużej, ale zawsze coś nowego uda mi się zobaczyć, miasto w końcu też się zmienia. Ostatnio byłem w maju, pogoda co prawda nie dopisała zbytnio, ale pierwszy raz byłem na plaży od strony Jelitkowa. Spokój i cisza, piękna szeroka plaża no i dojazd tramwajem praktycznie na samą plażę! Świetna opcja, zawsze zazdrościłem osobom, które mieszkają nad morzem :)

Re: Gdańsk Co zwiedzić

34
Będąc w Gdańsku koniecznie trzeba wbrać się na słynny Jarmark Dominikański. Pamiętajcie tylko, że odbywa się on przeważnie na przełomie lipca i sierpnia ;) Wtedy miasto pełne jest turystów więc może być problem ze znalezieniem noclegu.

Re: Gdańsk Co zwiedzić

35
Jarmark Dominikański to pierwsza rzecz jaką należy zwiedzić jak się jest w Gdańsku pierwszy raz. :D Jeszcze obowiązkowo trzeba w Gdańsku zobaczyć ten piękny stadion, to jest cudo. Bardzo duży, uważam nawet tak - jest lepszy od narodowego i prezentuję się jeszcze lepiej jak ten w Warszawie. Nie wiem czy też powiem okej ale dobrze zwiedzić również lotnisko.

Re: Gdańsk Co zwiedzić

40
backpacker pisze:Pewnie, że byłem we Wrocławiu. Mogę się zgodzić, że Wrocław i Gdańsk można uplasować exe quo na drugim miejscu. Pozycja Krakowa jest niezagrożona :)

Ostatnio ciągnie mnie do Gdańska, oglądałem rewolucję, o której piszesz, na pewno zaglądnę.
Zwłaszcza teraz, w obliczu ŚDM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość