Nieprzeczytane posty

Re: Gdańsk Co zwiedzić

21
Chcesz zwiedzić Gdańsk .... ?
Poszukaj poprostu tego co cie interesuje,a jak już to znajdziesz w sieci to odszukaj to i zobaczysz jeszcze więcej niż zamierzałeś/aś. Tak najlepiej coś zobaczyć bo reszta to ściema .
Jarmark św. D to ściema szajs i blichtr. Namiastka jego z dawnych czasów to jeszcze wieczorne przejście się po starociach,reszta to zwykła galeria handlowa ...
Plaża w 3M ..., no przestańcie ,to kolejny pokaz szowinizmu,pijaństwa i hamstwa... nawet bym tam nie zaglądną .
Tym miłym akcentem polecam zwiedzenie tego co chcesz zobaczyć :-)
Pozdro Raf

Re: Gdańsk Co zwiedzić

22
Tytuł forum - co zwiedzić w Gdańsku - Ty piszesz .."polecam zwiedzenie tego co chcesz zobaczyć :-)" z pewnością wielu osobom pomogła twoja wypowiedź :). Wyrażasz się źle o Jarmarku bo kiedyś to było coś... rodzice mi mówią, że kiedyś to i szynka miała lepszy smak ale ja nie żyję kiedyś, tylko teraz i dla mnie jako mieszkańca Trójmiasta Jarmark jest ok - bez jakichś fajerwerków ale dla osób, które miałyby wybierać termin przyjazdu do Gdańska poleciłbym właśnie ten i potraktował to jako dodatkową atrakcję. Mówisz o plaży - dla Ciebie jest ona czymś, co masz na co dzień, ale ja np. po swojej rodzinie z innych zakątków Polski widzę jak oni cieszą się czasem tam spędzonym. Z domu mam widok na morze, który już nie robi na mnie wrażenia bo jest codziennością, a moi goście się zachwycają. Podsumowując - kompletnie nie zgadzam się z Twoimi opiniami

Re: Gdańsk Co zwiedzić

23
W tym roku wyjechałam na wczasy nad Bałtykiem. Traf padł na Gdańsk. Zwiedzałam Park Oliwki i Katedrę Oliwską. Jednak najbardziej podobała mi się Wyspa Sobieszewska. Cenie sobie naturę, miałam możliwość spotkać ptaki, takie jakie nie występują na południu Polski. Ciekawym obiektem była też tzn. Forsterówka. Polecam wszystkim to piękne miejsce!

Re: Gdańsk Co zwiedzić

28
Plaża Gdańsk Brzeźno to zdecydowanie moja ulubiona. Morze prezentuje się cudownie! Klimat takiego swojskiego miejsca i szybki dojazd z centrum. Super pomysł to deptak, którym można dojść do Gdyni, a może i dalej. Oczywiście spacer Długą, przecudna Motława! Polecam wycieczkę na wierzę Bazyliki Mariackiej. Jest trochę schodków ale widok! Cudowny!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron