Nieprzeczytane posty

Re: Gdańsk Co zwiedzić

11
Gdańsk ma swój klimat i myślę że nie powinno się go porównywać do Krakowa czy Wrocławia bo jest zupełnie inny, a osoby które się tam udają nie powinny spodziewać się tam zobaczyć Wrocławskiego rynku czy Krakowskiego Wawelu ;) .... ale przecież byłoby to nudne gdyby wszystkie miasta wyglądały podobnie albo ludzie mieli taki sam gust i nagle wszyscy chcieli zamieszkać w Krakowie hehe

Re: Gdańsk Co zwiedzić

12
Wybrać się do Gdańska w czasie Jarmarku Dominikańskiego i pospacerować sobie w tym czasie w okolicach mariny, Motławy. Można poczuć się jak na targu z "Akademii pana Kleksa", gdzie pan Kleks kupił szpaka Mateusza;- ) Mam nadzieję, że znajdzie się na forum ktoś, kto po przeczytaniu mojej wiadomości poczuje się, jakby wracał z powrotem do czasów dzieciństwa. Albo dzieciństwa swoich dzieci;- )

Re: Gdańsk Co zwiedzić

13
Co zwiedzić w Gdańsku? Przede wszystkim gorące plaże i morze (przykładowo molo w Brzeźnie), by niezależnie od pogody nawdychac się jodu i zachwycić pięknymi widokami :) A z zabytków i miejsc wartych odwiedzenia (dodam, że w Gdańsku byłem tylko 2 razy) to może ulica Korzenna i jej słynny Most Miłości pełen kłódek albo przez niektórych zapomniane Forty Napoleońskie? Jeśli ktos jedzie w sierpniu to ma duze szanse, że zalapie sie na Jarmark Dominikański, z ktorego na pewno nie wróci z pustymi rękami.

Re: Gdańsk Co zwiedzić

14
lickrzysztof pisze:Co zwiedzić w Gdańsku? Przede wszystkim gorące plaże i morze (przykładowo molo w Brzeźnie), by niezależnie od pogody nawdychac się jodu i zachwycić pięknymi widokami :) A z zabytków i miejsc wartych odwiedzenia (dodam, że w Gdańsku byłem tylko 2 razy) to może ulica Korzenna i jej słynny Most Miłości pełen kłódek albo przez niektórych zapomniane Forty Napoleońskie? Jeśli ktos jedzie w sierpniu to ma duze szanse, że zalapie sie na Jarmark Dominikański, z ktorego na pewno nie wróci z pustymi rękami.
Jarmark Dominikański jest cudowny i nie mogę się powstrzymać, żeby nie napisać tego po raz kolejny:- )
Kojarzy mi się z dzieciństwem, jak całe Trójmiasto zresztą.

Re: Gdańsk Co zwiedzić

18
Gdańsk to bardzo piękne i nowoczesne miasto. Jeżeli chodzi o komunikacje miejską oraz komunikację Gdańsk- Gdynia- Sopot to nie mam nic do zarzucenia. Wszędzie można z łatwością dojechać bez samochodu. Na Jarmark Dominikański radzę nie brać dużej ilości pieniążków, bo wiele jest tam rzeczy, które chciałoby się kupić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron