Nieprzeczytane posty

Re: Zabytki Poznania

12
Polecam całe Stare Miasto, a do tego kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Malta. Znajduje się tam tor kajakowy, basen, centrum handlowe oraz ogromny teren zieleni. Można się tam świetnie zrelaksować, często też organizowane są na terenie Malty imprezy tematyczne.

Re: Poznań cenne informacje

15
Ja polecam w Poznaniu wiele wszystko to o czym mówicie to szczera prawda i też tam byłam nie chcąc jednak zakładać nowego topiku chciałabym polecić coś oddalone od Poznania o ok 25 km skansen etnograficzny w Dziekanowicach Jet tam żywy Skansen i Muzeum pierwszych piastów w czerwcowy letni dzień wycieczka całodniowa - do oglądania chaty chłopski, pałac, cmentarz , i cudowny spacer po łące zaprowadzi nas do starego młyna . Za bramą skansenu 500 m dalej jest przeprawa promowa na wysepkę gdzie jest gród wykopany - pierwsza gród Mieszka i do muzeum pierwszych Piastów - wspaniale naprawdę wycieczka ze spacerkiem, łąki lasy pola jak byśmy faktycznie się cofnęli w czasie

Re: Zabytki Poznania

17
bartek1 pisze:Ja polecam także zobaczyć palmiarnię ktora jest przy parku Wilsona, oprócz tego dość fajnym miejscem na spacer jest ogród botaniczy, wstęp jest bezpłatny. Polecam też nowe ZOO, można wsiąść w kolejke wąskotorową, która zawiezie nas do ZOO:) tu jest link do ich strony http://www.zoo.poznan.pl/

Nie można sobie odmowić też lokalnego piwka (Czarna Fortuna) ;)
zdecydowanie popieram przedmówce :) dodam jeszcze tor bobslejowy na malcie lub wyciąg narciarski

Re: Poznań cenne informacje

20
Magda93 pisze:Polecam udać się do nowego zoo w Poznaniu. W żadnym polskim zoo i prawie żadnym w Europie nie zobaczycie tak dużych, otwartych wybiegów, jak tam. Do małego z kolei warto wybrać się ze względu na nowy, duży wybieg dla waranów z Komodo.
Bardzo ciekawa propozycja, chyba skorzystamy z Twojej rady :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości