Nieprzeczytane posty

Wrocławskie miejsca zielone

1
Czy możecie polecić jakieś fajne, "zielone" miejsca we Wrocławiu. Chodzi mi tu oczywiście o parki, skwery i inne takie. Od siebie mogłabym podpowiedzieć Park Grabiszyński (baardzo duży), Południowy, Ogród Japoński, a w ostateczności i Wyspę Słodową :)

Re: Wrocławskie miejsca zielone

3
ja polecam Park Szczytnicki, a jeśli interesują Cię nie tylko parki to bardzo fajne zielone miejsce jest nad Odrą za Osobowicami (a może to już Rędzin ;). Jechałam tam kiedyś rowerem wzdłuż wałów w stronę mostu na Rędzinie. Jest tam bardzo ładnie, są fajne zejścia nad wodę i jest tez jakiś park, który nie wiem, jak się nazywa. Wyspa Słodowa to chyba nie jest typowe miejsce na spacery ;) Bardzo fajny jest też park w Leśnicy - za zamkiem, nie wiem, jak ten park się nazywa ale jest baaardzo duży.

Re: Wrocławskie miejsca zielone

7
A ja zapraszam wszystkich gości do odwiedzenia wrocławskiego Ogrodu Botanicznego, którego jestem pracownikiem. Spotkacie w nim masę zieleni, kilkanaście tysięcy gatunków roślin, w tym egzotycznych eksponowanych w szklarniach i odetchniecie fajnym powietrzem, mimo, iż Ogród leży niemal w centrum miasta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron