Nieprzeczytane posty

Zawitaj do hostelu "al Fresco" Krakowie

1
Czesc:))\

Witam wszystkich podróżników,

Jeśli wybierasz sie do Krakowa i szukasz spokojnego miejsca na nocleg z dobrą lokalizacją, to szczerze moge polecic mój mały magiczny hostel:) Zabytkowa kamienica znajduje się w samym centrum, lecz od strony Plant Krakowskich, także możesz liczyć na spokój i brak hałasów nocnego życia w krakowie.
Jestem Monika i swój hostel prowadzę już rok. W Krakowie konkurencja duża, wszysstkie hostele są mega wypasione, niekiedy lepsze od standardu hotelowego. Mój? mój jest zwykły ale napewno czysty i... i z duszą;) Zapewniam miłą atmosferę, myślę że możesz czuć się jak u siebie. Ceny tez bardzo przystępne:)
Zapraszam na fan page - Hostel al Fresco albo na stronke internetowa- tam zakładka "o mnie" z której dowiecie się więcej o mnie i zrozumiecie dlaczego właśnie tu zamieszczam ogloszenie:)))
Na hasło: podróże-forum.pl każdy dostaje - 10% rabatu od ceny na stronie :))))
Pozdrawiam:))

Re: Zawitaj do hostelu "al Fresco" Krakowie

2
Urzekłaś nas tym rabatem. Dziękujemy :)
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

cron