Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

25
Ja zazwyczaj jadam pierogi na Sławkowskiej bo są bardzo smaczne i tanie, choć na Kazimierzu jest naprawdę niezła pierogarnia i jak pachnę groszem to się tam wybieram. Nie lubię Zakładki, niby najlepsza knajpa w Krakowie, ale raz jadłem tam dosłownie najgorszą w smaku potrawę w życiu, a byłem kiedyś kucharzem więc mam dużą tolerancję na różnorodne smaki.

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

26
Moim hitem w Krakowie jest "Cyklop" na mikołajskiej ale tam często trzeba mieć rezerwację stolika, albo się czeka baaardzo długo.
Z takich miejsc gdzie nie trzeba rezerwować stolików to jest "Moa Burger" na tej samej ulicy :) ale tam znowu zawsze pełno ludzi i czasami robią hamburgera aż 45 minut ale warto bo pyszne ;)

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

30
Ja gdy miesiac temu bylam z chlopakiem w Krakowie na 3 dni to ciezko nam bylo zjesc cos dobrego (niestety wczesniej nie znalam tego forum). Jednak przechadzajac sie uliczkami, pewna dziewczyna polecila nam Balaton z wegierskiej jadłem i powiem szczerze, ze bylo tam bardzo dobrze :). Jedzonko dobre, a wzielismy zwyklego placka po wegiersku. Takze tę knajpę polecam ja :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości