Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

31
Marta_whatever pisze:Ja gdy miesiac temu bylam z chlopakiem w Krakowie na 3 dni to ciezko nam bylo zjesc cos dobrego (niestety wczesniej nie znalam tego forum). Jednak przechadzajac sie uliczkami, pewna dziewczyna polecila nam Balaton z wegierskiej jadłem i powiem szczerze, ze bylo tam bardzo dobrze :). Jedzonko dobre, a wzielismy zwyklego placka po wegiersku. Takze tę knajpę polecam ja :).
Balaton też super restauracja faktycznie ;) mają fajny wybór placków ziemniaczanych na różne sposoby ;) kilka razy tam jadłam i za każdym razem mi smakowało ;)

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

34
Popieram - Delecta na Limanowskiego jest rewelacyjna :) Pyszne jedzonko. Oprócz tego warto wybrać się na Kazimierz. Na ul. Dajwór czy św. Wawrzyńca stacjonują food tracki, jeśli ktoś lubi jedzenie na świeżym powietrzu z pewnością będzie zadowolony :) Polecam również Cafe Młynek na pl. Wolnica - bardzo klimatyczne miejsce. Jeśli chodzi o smaki świata, to Smaki Gruzji - och, aż zrobiłam się głodna na wspomnienie tych smaków i intensywnych aromatów. Super jest również w Morskim Oku - wchodzimy do niewielkiego pomieszczenia, a potem kelner prowadzi nas na dół i okazuję się, że to ogromna i gwarna restauracja z pysznym, naprawdę fantastycznym jedzeniem. Jest tam najlepszy placek po węgiersku w całym Krakowie :) I super wystrój i atmosfera.

Re: Wycieczka do Krakowa - gdzie na obiad?

36
Nicks13 pisze:Polecam Chaczapuri na ulicy Floriańskiej 26. Bardzo smaczne jedzenie z kuchni gruzińskiej. Może mało ma to wspólnego z samym Krakowem, lecz można tam w miarę tanio zjeść, i to na Starówce. :)
Mijając szyldy restauracji w Krakowie najbardziej rzuca się w oczy "Piwnica Pod Złotą Pipą". Niestety nie miałem okazji wstąpić, ale nazwa wywołuje uśmiech ludzi przechodzących ulicą. :D

Jak ktoś mieszka w Krk to wie, ze Chaczap się mega zepsuło :( Na początku dawali mega duże talerze jedzenia, ten pyszny ser, którym zapiekali to aż się z talerza wylewał a teraz lich o jest strasznie
Polecałbym za to Focha 42 na Błoniach, Makaroniarnię w Podgórzu i Malinowego Anioła w Zielonkach - Master Level!
(y) no to jedziemy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości