Nieprzeczytane posty

Re: Zabytki Krakowa

42
Kraków jest wspaniałym miastem. Szczególna atmosfera panuje na krakowskim Kazimierzu, w dawnej dzielnicy żydowskiej. Czasami ma się wrażenie jakby czas się zatrzymał. Coś niesamowitego! Ale największe wrażenie zrobiły na mnie Groby Królewskie na Wawelu! Za każdym razem kiedy tym pomyślę mam dreszcze! Bardzo gorąco polecam!

Re: Zabytki Krakowa

44
Spędziłam w Krakowie 3 miesiące i jestem zachwyca tym miastem (mam zamiar wrócić w lutym już na stałe). Z miejsc, które polecam to zwłaszcza Kazimierz- szczególnie wieczorami lub nocą. Niesamowita atmosfera, muzyka, przyjemny gwar, zapachy. Po za tym z miejsc troszkę dalej położnych od Centrum, to skałki Twardowskiego.

Re: Zabytki Krakowa

46
Bez przesady, jest wspaniały, ale starówka też robi wrażenie. Ogólnie Kraków to bardzo przyjemne miasto i nawet jeśli się nam znudzi, to coś ciekawego znajdziemy w jego okolicach. Do gór jest bardzo blisko - Szczawnica wcale nie jest daleko :)

Re: Zabytki Krakowa

47
Ech, jak się tak czyta te posty osób, które nie były w Krakowie to aż dziw bierze, że człowiek, który tam mieszka na co dzień, nie docenia tego piękna, które w okół go otacza, ale wiadomo co powoduje dłuższe życie w jednym miejscu :)

Re: Zabytki Krakowa

48
Kazimierz bywa tłoczny latem, gdy dzieją się tam różne eventy mniejsze lub większe. Poza sezonem jest bardzo klimatyczny i nastrojowy. Pełno tam też pysznych knajpek. Na uwagę zasługuje także kościół przy Kazimierzu. Piękna architektura i wspaniałe złote zdobienia, polecam :)

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości