Nieprzeczytane posty

Re: Zabytki Krakowa

22
vai pisze:Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast Polski :). Jestem spoza Krakowa ale przeprowadziłam się tutaj 5 lat temu i na razie nie mam ochoty wyjeżdżać.

Moimi ulubionymi miejscami na spacery i zwiedzanie jest Kazimierz i Podgórze...zawsze znajdzie się tam coś interesującego.
zamieszkanie w Krakowie jest jednym z moich największych marzeń, które niestety raczej się nie ziści :(

Re: Zabytki Krakowa

25
Kraków ma taki luz, którego nie mają inne miasta. Dzień wlecze się tam bardzo powoli i można korzystać z wypoczynku sącząc piekielnie drogą mrożoną kawę w jednej kawiarenek pod Sukiennicami lub dokarmiając i obserwując gołębie. Normalnie to nie w moim stylu, ale Kraków jakoś tak na mnie działa. :D
Oczywiście ten odpoczynek po zwiedzeniu wszystkiego, co możliwe. :D
Np. taki Kazimierz. Żydowska dzielnica. Ciekawe doznanie, tak przejść się po synagodze w mycce na czubku głowy. :)

Re: Zabytki Krakowa

26
Kraków jest porostu cudnym miastem, czy lato czy zima, deszcz czy śnieg to czuje się tam coś cudownego takie królewski, majestatyczny klimat. Myślę że nigdzie nie znajdzie się takiej starówki jaka jest w Krakowie

Re: Zabytki Krakowa

27
zabytki zabytkami, ale też dobrze byłoby pozwiedzać Kraków od nieco innej. Może mniej formalnej strony. Wybrać się na dobre, ważone na miejscu piwo do C. K. Browar przy Bagateli. Poznać jeden z lepszych browarów i idealne miejsce, gdzie można się schować przed upałami, schłodzić się przepysznym piwem, zjeść coś smacznego, wzmocnić się po zwiedzaniu ;) znacie to miejsce??

Re: Zabytki Krakowa

28
No pewnie, ale żeby znaleźć tam miejsce, trzeba mieć naprawde sporo szczęścia. Piwo ma jednak swoją cenę, ale pięcio litrowe rury są świetne ;) Nie można też zapomnieć o zapiekankach z Kazimierza. Duże, świeże i tanie, a klimat Kazimierza - niezastąpiony.

Re: Zabytki Krakowa

30
Ja bardzo polecam Ogród Doświadczeń w Krakowie. :) Miejsce nie jest dobrze znane, ale można tam się świetnie bawić, eksperymentować no i czegoś się dowiedzieć. Szczególnie polecam rodzinom z dziećmi. :)

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości