Nieprzeczytane posty

Kraków Wielkanocny piknik

1
Kraków zaprasza nie tylko miejscowych ale także i turystów na piątkowe wielkanocne targi.



Tłumy Krakowian i turystów jak co roku przed Wielkanocą odwiedzą krakowski Rynek Główny. W dniach 26 marzec - 5 kwiecień odbywać się tam będą krakowskie Targi Wielkanocne.


W tych dniach na Rynku Głównym staną liczne, kolorowe kramy. Można tam oglądać i nabyć świąteczne rozmaitości - palmy, koszyki z wikliny, pisanki oraz wyroby regionalne w tym m.in. wyroby rękodzielnicze, różnorakie plecionki, wyroby z drewna i porcelany itd. Innymi atrakcjami będą: malowanie pisanek z Radiem Kraków, czy prezentacja świątecznych obrzędów regionalnych.

Udział w Targach Wielkanocnych poświadczyło 50 kupców, również z innych regionów kraju.
Zobacz nowy wymiar podróży. Podróże,przewodniki,ukryte miejsca.Zapraszam na mój nowy portal podróżniczy

Re: Kraków Wielkanocny piknik

2
Nawet dla mnie - krakusa - nieco uczulonego na zatłoczony rynek te kramy są fajne :) Jak się pojawiają, to znaczy, że już wiosna i święta za pasem :) Jeśli ktoś nie był a ma niedaleko, albo ma możliwość to na pewno warto wpaść. Nie wiem czy jest sens jechać specjalnie, ale jak ktoś będzie to warto się przejść i zobaczyć.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kraków”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości