Nieprzeczytane posty

Re: Smak starej Warszawy

12
Warszawa przez swoją historię niejako zmuszona była rozwijać się do obecnego kształtu. Jest nieco przemieszką różnych stylów i kultur, co nie zmienia faktu, że ma swojego rodzaju niepowtarzalny klimat. Jeżeli zaś chodzi o ten klimat bardziej retro, to wystarczy spojrzeć na praskie kamieniczki, poprzechadzać się starą Wolą czy przejść Nowym Światem, kiedy akurat przygrywają skoczne stare piosenki weseli Panowie :) Coś w tym jest :)

Re: Smak starej Warszawy

20
travellka pisze:Nie przepadam za Warszawą, ale...poczułam jej klimat zimą, gdy były świąteczne dekoracje i iluminacja na zamku królewskim. Spacer w tak klimatycznym miejscu wieczorem był cudownym przeżyciem pomimo mrozu :)
Muszę potwierdzić, widziałam Warszawę w tamtym roku zimą! I nie mogłam wyjść z podziwu jak przechadzałam się Krakowskim Przedmieściem. Tak wiele pięknych świateł i dekoracji. Koronacją była oczywiście choinka na Placu Zamkowym. Byłam pod ogromnym wrażeniem.
Wakacje raz do roku to dla mnie zdecydowanie za mało!
www.wakacjewcenie.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości