Nieprzeczytane posty

Re: Warszawa dla wszystkich

31
Warszawa cały czas się rozwija i jest wiele ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Jesli sam miałbym zaproponować jakieś interesujące miejsce to polecam Centrum Nauki Kopernik. Wprawdzie jest bardzo wiele osób ale muzeum bardzo ciekawe, każdy znajdzie coś dla siebie.Nie byłem jeszcze w Muzeum Żydów Polskich .Czy ktos z Was może był? Warto jest się wybrać?

Jeśli chodzi o noclegi to jestem zdania,że o wiele wygodnejszą opcją jest wynajęcie własnego mieszkania niż hotelu. Obecnie jest wiele takich apartamentów w Warszawie. Możecie sobie zobaczyć tutaj: http://www.ekskluzywnenoclegi.pl/ . W przypadku większej grupki jest to najlepsza opcja bo cenowo wychodzi bardzo korzystnie w porównaniu do hotelu.

Re: Warszawa dla wszystkich

33
Nie chcę zakładać nowego wątku o Warszawie, stąd piszę tutaj. Pomóżcie proszę ułożyć plan zwiedzenia Warszawy dla rodziny z dzieckiem 7-8 letnim.
Pobyt w stolicy 3 dni, chodzi głównie o logistykę, by nie kręcić się w koło i nie tracić niepotrzebnie czasu na przemieszczanie się

Re: Warszawa dla wszystkich

35
Marghot pisze:Nie chcę zakładać nowego wątku o Warszawie, stąd piszę tutaj. Pomóżcie proszę ułożyć plan zwiedzenia Warszawy dla rodziny z dzieckiem 7-8 letnim.
Pobyt w stolicy 3 dni, chodzi głównie o logistykę, by nie kręcić się w koło i nie tracić niepotrzebnie czasu na przemieszczanie się
I jak, byliście już? Bo post jest sprzed 1.5 miesiąca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości