Nieprzeczytane posty

Re: Warszawa dla wszystkich

42
Warszawa wbrew pozorom jest bardzo ciekawym miastem na nawet dłuższą wycieczkę. Ja przez wiele lat jeździłem tam służbowo. Wtedy dla mnie było to po prostu zawsze zakorkowane miasto. Po 10 latach takich wizyt wybrałem się na 4 dni stricte pod zwiedzać. I wiecie co? Potrzebował bym chyba jeszcze z 6 aby zobaczyć wszystko to co jest warte zobaczenia. Naprawdę spodobała mi się Warszawa i z pewnością będę tam jeszcze kilka razy aby zobaczyć to co pominąłem.

Jedyny minus że Warszawskie muzea w mojej ocenie są stosunkowo drogie. Dlatego przygotowałem sobie teraz listę gdzie i kiedy są dni otwarte aby następnym razem przyoszczędzić. A nóż przyda się też komuś z Was:
http://sebazwiedza.pl/zwiedzaj-warszawe-za-darmo/

Re: Warszawa dla wszystkich

44
Hej, jestem z Wrocławia i mam przyjechać do Warszawy z całą ekipą z firmy na kilka dni szkoleń. Szef kazał mi znaleźć noclegi w wysokim standardzie. Możecie mi polecić jakieś naprawdę luksusowe apartamenty w Warszawie? Najlepiej coś w centrum albo bliskiej okolicy :) z góry dzięki :)

Re: Warszawa dla wszystkich

46
mokam pisze:Hej, jestem z Wrocławia i mam przyjechać do Warszawy z całą ekipą z firmy na kilka dni szkoleń. Szef kazał mi znaleźć noclegi w wysokim standardzie. Możecie mi polecić jakieś naprawdę luksusowe apartamenty w Warszawie? Najlepiej coś w centrum albo bliskiej okolicy :) z góry dzięki :)

Jeżeli szukasz miejsca na szkolenie w komfortowych warunkach, to polecam hotel Rialto. Jest w samym centrum, hotel jest pięciogwaiazdkowy, więc standard najwyższy i w dodatku w pięknym wystroju Art Deco. Same sale szkoleniowe są dobrze wyposażone, super jest pokój cygar. Ponadto mają świetną hotelową restaurację, więc nie trzeba szukać na mieście.

Re: Warszawa dla wszystkich

47
Warszawa jest pięknym i ogromnym miastem gdzie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dla wszystkich zwiedzających zmęczonych i głodnych od podziwiania architektury warszawy polecam miejsce w zaciszu warszawy gdzie serwują same pyszności.

Re: Warszawa dla wszystkich

48
Zgadzam się, warszawa jest pięknym i ogromnym miastem. Poza tym to nasza Stolica i dobrze jest ją znać. Jednak kryje w sobie tyle ciekawych zakamarków, że nigdy nie da się jej poznać do końca. Przyjeżdżając do Warszawy za każdym razem można odkryć coś innego.

Re: Warszawa dla wszystkich

50
Akurat co do noclegu w Warszawie, to zapewniam iż nie ma z tym absolutnie żadnego problemu, tylko wszystko rzecz jasna zależy od ceny i budżetu jaki posiadasz. Druga sprawa to same zabytki, akurat Pałac Kultury można zwiedzić już na końcu, wcześniej jest cały szereg innych atrakcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości