Nieprzeczytane posty

Re: Warszawa dla wszystkich

11
Wydaje mi się, że będąc w Warszawie warto też zajrzeć do telewizji. Można wybrać się na wycieczkę do Sejmu. Nie należy zapominać o ambasadach i ............rany, ile tego jeszcze mogłabym wymienić. Pałac Kultury u Nauki nie jest jedyną budowlą naszej stolicy, więc ci, którzy chcą poznać najważniejsze miasto naszego kraju, na pewno znajdą tu wiele atrakcji poza znanymi zabytkami.

Re: Warszawa dla wszystkich

13
A byliście kiedyś nad Zalewem Zegrzyńskim? :) Piękne miejsce które znajduje się zaledwie 30 km od Warszawy - znajduje się tam fajne centrum rekreacyjne Promenada w którym naprawdę można wypocząć. Jeździmy tam ze znajomymi na żagle w weekendy.,
Wokół jest bardzo ładnie, zielono, liczne lasy sosnowe. Jest tam też piaszczysta plażą - często się opalamy ;)

Re: Warszawa dla wszystkich

16
Warszawa oczywiście jest piękna, ale taka jest prawda, że na upartego, jak komuś się śpieszy to można zwiedzić ją w 2 dni i dowiedzieć się wszystkiego co jest niezbędne, no chyba, że ktoś jest koneserem i woli większe szczegóły :) Mimo tego, Warszawę darzę ogromną sympatią i jest to miasto w którym chciałabym zamieszkać :) Mimo, że pochodzę z Krakowa :)

Re: Warszawa dla wszystkich

19
W Warszawie jest sporo miejsc godnych odwiedzenia . Warszawa jest pięknym miastem z piękną historią . Między innymi możemy odwiedzić Stare Miasto -> Pałac Prezydencki , Łazienki , Zamek Królewski , Stadion Narodowy , Parki , Zoo dla najmłodszych . Jest oczywiście też wiele dyskotek pabów muzeum teatr kino . Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Re: Warszawa dla wszystkich

20
Nie lubię informatyków oni zawsze są tacy zamuleni i niestety mają takie dziwne poczucie humoru..Powiem wam, że ja byłem w Wawie tylko raz i to jeszcze rok temu jak właśnie był marsz wolnych konopi. To wtedy się dużo działo, po prostu było idealnie i bardzo fajnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warszawa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości