Nieprzeczytane posty

Re: Jakie sporty uprawiacie?

12
Fajna sprawa. Tyle że z profesjonalnymi ciuchami u mnie jest trudno, małe miasto, zero sklepów sportowych oprócz marek typu Nike, Adidas itd. Znajomy trenuje sporty walki (z naciskiem na MMA) i zawsze zamawia u producenta koszulki XXXXXXXX super i podobno jakość świetna. Chyba podłączę się do kolejnego zamówienia :)

Re: Jakie sporty uprawiacie?

18
Hokej to ciężki sport ale dlatego daje tyle satysfakcji. Właśnie zaleca się najpierw dobrze nauczyć na łyżwach, chociaż jazda bez sprzętu kija i krążka też jest inna. Potem wchodzisz na wyższy level - treningi hokejowe i mimo, że wydawało się, że umiesz jeździć to jest inaczej :D

Lata treningów, jak ze wszystkim

Re: Jakie sporty uprawiacie?

19
alfred pisze:Hokej to ciężki sport ale dlatego daje tyle satysfakcji. Właśnie zaleca się najpierw dobrze nauczyć na łyżwach, chociaż jazda bez sprzętu kija i krążka też jest inna. Potem wchodzisz na wyższy level - treningi hokejowe i mimo, że wydawało się, że umiesz jeździć to jest inaczej :D

Lata treningów, jak ze wszystkim
No widzisz, a u mnie bez kija nawet dobrze z jazdą nie było, ale kumpel powiedział "choć, pewnie połowa będzie umiała tyle, co ty. fajnie będzie"
Nie było, czułem się jak idiota z moim brakiem umiejętności ;)

Re: Jakie sporty uprawiacie?

20
Sebastiano fajnie mieć zapał:)
Ja ostatnio po 6 dniach ćwiczeń w klubie poszłam na basen dla relaksu i na nowo odkryłam że lubię pływać a od tak dawna pływalam tylko na wakacjach.

Kiedyś w liceum 4 lata uprawiałam lekkoatletykę.
Snowboard i narciarstwo lubię za ciuchy ale i tenis ziemnyi te ich spódniczki. Latem tylko w nich śmigam.
Moj kierownik zawsze się śmiał że tylko nart mi brakuje.
Lubię taki sportowy image;)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości