Nieprzeczytane posty

Re: Wakacje na kredyt

51
Osobiście jestem przeciwny braniu kredytów na chybcika. Warto jest wszystko sobie przemyśleć. Z drugiej strony w miesiacach takich jak czerwiec czy grudzień zdarzają się tak dobre last minute,że po prostu szkoda byłoby czasami z nich nie skorzystać ( szczególnie jeśli mamy możliwość wzięcia sobie wolnego z pracy czy od nauki). Wtedy mały kredyt nie musi byc taki głupi. Oszczędzamy więcej niż jakbyśmy mieli zbierać kasę przez cały rok i kupować sobie wakacje w katalogowej cenie.
To co polecam to porównanie sobie kredytów gotówkowych przed decyzją: - jest to bardzo wazne.

Re: Wakacje na kredyt

57
Moim zdaniem nie warto zapożyczać się na wakacje. Zdecydowanie lepiej odłożyć pieniądze w ciągu roku, a później sprawić sobie przyjemność. Ja długo odkładałam na swoje wymarzone wakacje jednak w tym roku wszystko zrealizuje. Mam zamiar udać się na wyprawę po Gruzji, a zimą po Hiszpanii. Według mnie będzie to nie zapomniany czas :)

Re: Wakacje na kredyt

60
Nie wyobrażam sobie brać pożyczki czy kredytu na wakacje, podczas których mam odpocząć od zobowiązań. Jednak wiele osób otwarcie przyznaje, że nie widzi w tym nic złego. Gdyby tak nie było, nie pojawiałyby się tego typu reklamy.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości