Nieprzeczytane posty

Re: lody na diecie?

14
Mi się ostatnio coś całkiem poprzestawiało, jak w sezonie letnim w ogóle nie ruszałam lodów to teraz zimą mogłabym je wcinać codziennie. Tak sobie tłumaczę, że organizm ma takie zapotrzebowanie. :D Ale faktycznie lepiej wybierać sorbety jak już, chociaż przydaloby się przed zjedzeniem i tak sprawdzać ich skład by były jak najbardziej naturalne, ale komu by to się chciało :D

Re: lody na diecie?

18
Jeżeli raz na jakiś czas zje się ich odrobinkę to na pewno nic się nie stanie . Ja sama robię zdrowe lody , najczęściej sorbety , bo je robi się bardzo szybko . Kupiłam w lidlu jakąś maszynkę do robienia lodów i nie kupuje już tych napakowanych chemią .

Re: lody na diecie?

20
Najlepiej robić samemu, a cukier zastępować np. jakimś zdrowym słodziłem: miodem, ksylitolem czy erytrolem. Ja używam tego ostatniego, bo nie ma kalorii, a smakuje podobnie jak cukier, chociaż jest od niego mniej słodki. Dzięki temu zamiast zjesć jedną czy dwie gałki jem trzy razy tyle :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości