Nieprzeczytane posty

Zobacz nowe samoloty Ryanaira

1
Z okazji 30 – lecia firmy Ryanair została niedawno zorganizowana konferencja, na której zaprezentowano plany na rok 2015. Całkowitą nowością przedstawioną przez firmę, jest opcja Hold on Fare, w której po zapłaceniu 5 euro, cena lotu nie ulegnie zmianie przez dobę. Następną interesującą opcją jest możliwość rezygnacji z danego lotu do 24 godzin od dokonania rezygnacji (zwrot 15 euro). Firma Ryanair poinformowała wszystkich zgromadzonych o istotnych zmianach dotyczących między innymi: uniformów załogi, wnętrz samolotów, możliwości zamówienia śniadania na głównych trasach, możliwość skorzystania z nowej mobilnej aplikacji, jak również udostępniona została strona internetowa z porównaniem cen lotów od innych przewoźników dostępnych na rynku.
Ryanair-Boeing-nowa-kabina-marzec20151-650x260.png
Ryanair-Boeing-nowa-kabina-marzec20151-650x260.png (340.82 KiB) Przejrzano 11130 razy
Każdy Boeing 737 – 800, należący do Ryanair, po 1 stycznia 2016 roku będzie posiadał nowy wystrój Sky Interior, jak również w nowe fotele posiadające znacznie większą przestrzeń na nogi. Firma tym razem postawiła na kolor niebieski i biały, a pozbywa się koloru żółtego. Takie nowe wnętrze z pewnością będzie o wiele bardziej przyjazne, a także bardziej komfortowe dla pasażerów. Będą się tam również znajdować schowki na bagaż otwierane od góry, które są o wiele wygodniejsze i zmieści się w nich o wiele więcej bagażu podręcznego.

ryanair-nowe-wnętrze.png
ryanair-nowe-wnętrze.png (181.97 KiB) Przejrzano 11130 razy
Niebieskie światło ledowe nie powinno zbytnio męczyć oczu pasażerów i to na pewno jest wielkim plusem, w porównaniu do obecnego, które jest bardzo rażące
Zapraszamy na nasze forum turystyczne oraz na zaprzyjaźnioną stronę opisującą podróże i ukryte miejsca na świecie

Nasze forum turystyczne http://podroze-forum.pl/ - wszystko o podróżach w jednym miejscu. Zapraszamy także na:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o Ryanair”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości