Nieprzeczytane posty

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

2
Lido di Jesolo (plaża) i stąd blisko Wenecja.
Z wysp greckich romantycznie kojarzy mi się Rodos i starówka w stolicy wyspy, wieczorami zwłaszcza. Tu raczej plaże kamieniste i żwirowe, piaszczystych jak na lekarstwo. Zakynthos...
Uwielbiam Lisbonę.
Nie wiem, czy wolicie się zaszyć gdzieś, czy spędzać czas wśród ludzi, aktywnie, zwiedzać...

Zobacz także poniższe tematy

najciekawsze-tematy-naszego-forum.html

Oraz tysiące zdjęc w fotorelacjach

najlepsze-fotorelacje-z-podrozy-na-nasz ... f1103.html

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

3
Teraz jest sporo biur podróży a co za tym idzie sporo ofert, kierunków:) Wszystko zależy co kto preferuje bo niektórzy lubią leniuchować na plaży, niektórzy zwiedzać, niektórzy jedno i drugie a inni jeszcze szukają przygód, adrenaliny. Skoro myślałaś o Kos albo Santorini to domyślam się że w grę wchodzi leżing na plaży:) Słyszałaś może o takim kierunku jak Lefkada? Wydaję mi się że nie jest to znane miejsce czyli spokojne i zaciszne jak dla mnie to w sam raz na podróż poślubną.

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

4
Zależy, co lubicie - :)
Jedno jest pewne - lepszej okazji na wymarzoną podróż prędko nie będzie, wiec jeśli spełniać marzenia o podróżowaniu to właśnie w podróży poślubnej - bez względu na koszty.

Zawsze dobrym, uniwersalnym wyborem są romantyczne miejsca takie jak Francja czy Włochy, do łask wraca Grecja - wciąż atrakcyjna i stosunkowo niedroga. Fajnie znaleźć kompromis między wypoczynkiem i zwiedzaniem wybierając wyjazdy łączące jedno z drugim. Takie wyjazdy ma w swojej ofercie np Rainbow Tours.

Jeszcze kilka podpowiedzi z bloga ślubnego tutaj:
http://zrobswojslub.pl/top-5-najlepszych-miejsc-na-podroz-poslubna-2015/

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

5
Kos to może być bardzo dobra opcja, albo może Zakintos? zatoka wraku jest warta zobaczenia;) wszystko zależy co zamierzacie robić, chcecie leżeć cały dzień na plaży, czy może coś pozwiedzać?;)
Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać. - Terry Pratchett

Podróżujemy z Master Camp, tanie kamperowanie :)

Re: Podróż poślubna w lipcu/sierpniu

8
IBeckie2227 pisze:Moja siostra ma 15 sierpnia wesela. Ja będę świadkiem ale mniejsza o to. Ona powiedziała, że wybiera się na zagraniczny honey moon właśnie do Grecji. Tak sama zdecydowała o tym i mój szwagier nie miał za dużo do powiedzenia. Ktoś już był w tej Grecji ? :)
Byłam, w róznych rejonach i na wyspach (Kreta, Rodos, Santorini, Zakynthos....itp), na Chalkidiki, tzw Riwierze Olimpijskiej....Grecja jest bardzo różnorodna, ale na pewno kuchnia i wina w każdym zakątku tego kraju smakują przednio
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron