Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

11
dobra, a czemu nikt nie wspomniał o Dubaju? też jest ciepło, temperatury powyżej 23 - 24 stopni i tyle samo jeżeli chodzi o wodę, czasami podobno może popadać (heh, czasami, raz na miesiąc) i może nie jest to może jakiś przyrodniczy raj, ale jednak inny świat i zupełnie inne wrażenia... ja już na Emiraty choruję od dawien dawna, w przyszłym roku na pewno lecę, szukam czegoś w tym typie - Hotel Flora Grand Emiraty Arabskie: Dubaj: Deira
dni,Sniadanie-i-obiadokolacje,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0 - ale może trochę tańszego?...

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

12
Jakoś zawsze po macoszemu Dubaj traktuję, bo szczerze powiedziawszy, dla mnie to żadna atrakcja. Luksusowe hotele, piach, dobre restauracje, piach, centra handlowo-rozrywkowe, piach etc.
Osobiście takie same pieniądze wolę wydać na miejsce bardziej ubogacone pod względem turystycznym, a na przykład gdy szukam luksusowego hotelu, to mam go bliżej ;)

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

13
Wspomniana w poście została Sri lanka i koszt około 20 tys… Wybieram się z chłopakiem właśnie w styczniu prawie na 3 tygodnie. Wprawdzie jest to wyjazd dla naszej dwójki (nie mamy dziecka), ale nawet po dodaniu jeszcze jednej osoby i tak kwota w żadnym wypadku nie osiągnie 20 tys!

Koszt przelotu do Colombo to 5200 zł + hotel około 2000 zł ze śniadaniem. Oczywiście są i droższe opcje, ale czy warte swojej ceny?

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

14
a Wietnam lub Tajlandia? o tej porze nie ma pory deszczowej, więc z pewnością będzie okazja do odpoczynku na plaży. Sama nie byłam, ale widzę, jak znajomi podróżują o tej porze i widzę, że właśnie wybierają tamte rejony. Z kolei Sri Lanka nie jest droga, tylko najlepiej jest podróżować we własnym zakresie - w sumie ja się tego trzymam w każdym przypadku. :) najdroższe w takiej podróży są bilety lotnicze, bo sam pobyt naprawdę niewiele kosztuje.

Re: Gdzie sie wybrac w styczniu

15
Ja w styczniu polecam odwiedzić Wiedeń. Przepiękna stolica Austrii wygląda zachwycająco. Można zahaczyć o sylwestra, podczas którego odbywa się niesamowita zabawa. Austria to również Mekka dla narciarzy, zwłaszcza w tym okresie. Miałam dobry dojazd, ponieważ korzystałam z biura zajmującego się przewozami z tej strony ......
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron