Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

21
Ja polecam wybrać się do Białki Tatrzańskiej. Jest to miejscowość nieco spokojniejsza od Zakopanego ale za to są lepsze ceny noclegów.Szczegolnie w miesiącach poza ścisłym sezonem. Blisko są ścieżki spacerowe, wyciągi równeiż na dobrym poziomie.
Można się tam również zrelaksować w termach: http://www.termabialka.pl/ , które są sporym kompleksem basenów oraz saun . Bardzo dobrze mi się tam wypoczywało jakiś czas temu. W tym roku może również się wybierzemy na kilka dni
Tutaj fota miejsca:
Obrazek

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

23
Nie doceniamy Polski. Jak widzę zdjęcia ukazujące krajobrazy np. górskie lub mazurskie to się zastanawiam czy to na pewno Polska;) Byłam ostatnio w Rzeszowie gdzie musiałam być z powodu szkolenia. Nie znam dobrze tych rejonów. Jednak po pierwszym dniu już mi się tam podobało. Szkolenie było w hotelu Ferdynand, więc daleko od dworca nie mieliśmy ale ja i tak poszłam na spacer po mieście.Podoba mi sie klimat tego miasta i kilka budowli w ciekawym stylu. Jestem pozytywnie zaskoczona i miastem i hotelem Ferdynand, który wydaje się być hotelem z zachodnich państw europejskich znów to moje niedowierzanie ale widziałam na własne oczy i wiem co Polska może zaoferować :)

Re: Gdzie jechać.... Najlepiej w Polskę ;p

26
Lubię zwiedzać Polskę, kiedy mam ograniczony budżet, zawsze upatruje sobie jakaś mieścinkę na weekend - i w drogę! Ostatnio byłam w Ostrowi Mazowieckiej i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Dla mnie była to mega przygoda, bo kiedyś marzyłam o zdobyciu licencji pilota samolotowego. Niedaleko Ostrowi mieści się lotnisko Grądy, przy którym można oddać skok spadochronowy, skorzystać z lotów widokowych, no i organizują kurs pilota samolotu różnego stopnia. Może ktoś się skusi? Ja to rozważam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości