Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać w czerwcu?

13
W czerwcu mozna jechac na poludnie Wloch bez obawy, ze sie nie wytrzyma upalow. W tym roku bylem przez caly maj na poludniu i pogoda byla bardzo zla, lalo i bylo zimno, 13 stopni w dzien to u nas sa w zimie a nie w maju- mòwie jo regionie Kampania, ktòry juz starozytni lubili ze wzgledu na przyjazny klimat. Co roku na Wielkanoc pani Merkel zjawjala sie u nas i fotografowano ja juz w kostumie kapielowym. W tym roku nie wiem czy byla poniewaz media podawaly, ze od 62-òch lat nie bylo tak zimneego maja, bowiem wkwietniu spotkalem juz turystòw polskich na plazy. O ile kogos interesuje termin prosze przeczytac moje uwagi dotyczace wrzesnia- w tej chwili jest piekna pogoda na poludniu Wloch, natomiast zmienna na pòlnocy.

Re: Gdzie jechać w czerwcu?

14
Ja tam polecam Brazylię, bo w Polsce słyszałam teraz upały, a tu można wylecieć do chłodniejszych (bo zima) krajów i cieszyć się temperaturą średnio 20-25C XD akurat bilety nie są najtańsze na świecie, więc to rzeczywiście nie jest trip na weekend, ale tak w ogóle polecam jako kraj do zwiedzenia, bo jeśli chodzi o naturę to jest tu po prostu przepięknie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron