Nieprzeczytane posty

Luksusowe wakacje

1
Witam wszystkich, ze względu na sytuację z koronawirusem, zmęczenie pandemią itp, marzy mi się porzucić plecak, hostel i mapę na rzecz luksusowych wakacji. Chodzi mi o wyjazd "szyty na miarę", czyli konkretna firma która od początku do końca zrealizuje dla mnie ekskluzywny wyjazd i weźmie na siebie wszystkie możliwe problemy z poruszaniem się po covidowej rzeczywistości... Czy moglibyście polecić jakieś biura podróży, które zorganizują tego typu wakacje kompleksowo? Macie jakieś dobre doświadczenia z takimi wyjazdami? Jak na razie zainteresowała mnie oferta w google ale nie ukrywam, że chciałabym coś dla porównania i rozeznania Pozdrawiam.

Re: Luksusowe wakacje

2
@ankakomanka odpowiedzialem Ci juz w innym watku:

viewtopic.php?p=51187#p51187

Jest wiele agencji, napisz prosze jaka destynacja Cie interesuje i jaki masz budget na luksusowe wakacje, wtedy latwiej doradzic.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości

cron