Nieprzeczytane posty

60 urodziny, gdzie w listopadzie?

1
Witam wszystkich.Mam problem z miejscem na wyjazd w listopadzie.Moja mama skończyła niedawno 60 lat z okazji urodzin chciałem zorganizować wyjazd na 7 dni, kobieta nigdy nie była w ciepłych krajach więc fajnie by bylo znaleźć miejsce z odrobiną egzotyki.Czy mógł by ktoś mi doradzić ciekawe miejsce w Europie żeby było w miarę ciepło mowa o drugiej połowie listopada.Glownie zwiedzanie ładne widoki no i najlepiej nad morzem dodam że chce wynająć auto.Moje typy jak narazie to Kreta,Teneryfa albo GC.

Re: 60 urodziny, gdzie w listopadzie?

2
Kamil36uk pisze: 26 wrz 2019 16:48 Czy mógł by ktoś mi doradzić ciekawe miejsce w Europie żeby było w miarę ciepło mowa o drugiej połowie listopada.
@Kamil36uk przede wszystkim zalezy od zasobnosci Twojego portfela, napisz ile chcesz przeznaczyc oraz czy planujesz wyjazd na wlasna reke czy z biurem.
Kreta jak najbardziej. :)
Troche egzotyki w okolicach Europy to Kanary, Cypr, Turcja raczej odpada, jesli wynajmujesz auto.
Btw jesienia zeszlego roku zabralem mame do Izraela, szczegolnie Swiete Miejsca sie podobaly i byla b. zadowolona.
Pozdr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: 60 urodziny, gdzie w listopadzie?

3
Troche za pòzno zobaczylem ten wpis. Z reguly osoby starsze lubia zwiedzac, lubia pielgrzymki i pieknie polozone miejsca. Gdyby chodzilo o pierwsza polowe listopada to u nas w Kampani- Wlochy Poludniowe jest przeszlo 20 stopni. Juz nie chodzimy na plaze, ale jest cieplo. W drugiej natomiast lubi padac. Niemniej jednak Panska mama moglaby miec wspaniale urodziny i doznania. Wspaniale miejsca pielgrzymkowe - takie jak domy rodzinne slynnych swietych Pio i Moscatti, Sanktuarium w Pompejach, wspaniale zabytki, wykopaliska w Pompejach, Herculanum, swiatynie greckie w Paestum , wspaniale widoki, miasteczka wcisniete pomiedzy gòry i morze, a zyczenia mozna by skladac jedzac specjalny tort z gruszek i naszego slodkiego twarogu i popijajac likierem z cytryn. Pare lat temu zwròcila sie do mnie pewna pani, ktòrej syn na 60-e urodziny podarowal wyjazd do Wloch. Doradzilem gdzie spac i jesc bo u nas trzeba wiedziec gdzie isc, inaczej portfel staje sie od razu pusty, wyslalem filmiki. Starsza pani byla zachwycona, jednakze syn byl co do miejsca noclegowego innego zdania. No i nie posluchal mnie, a tam gdzie je wybral niestety obsunela sie lawina blotna/zdarza sie to czesto na wybrzezu Amalfi jesienia i wiosna/ hotel zostal odciety przez kilka dni , zanim wladze nie poslaly tam wojska...Resultat taki, ze prawie niczego nie widzieli tez tylko byli tydzien, najedli sie strachu i stresu, nie uwazam siebie za wszystkowiedzacego jednakze miejscowi o wiele lepiej wiedza gdzie spac, lepiej znaja warunki od osòb piszacych na blogach. A ludzie prawie zawsze kieruja sie tym o czym przeczytali. W poczatkach listopada u nas zaczyna sie tez przepiekna nie majaca ròwnych na swiecie impreza swiatel. Czyli bylby to jeszcze jeden wielki plus do odwiedzenia naszego regionu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron