Nieprzeczytane posty

Re: Teneryfa w marcu?

11
Polecam Teneryfę z uwagi na jej różnorodność. Moje ulubione miejsce to oczywiście kościół, Matriz de la Concepcion, będący najstarszym kościołem na całej wyspie. Spoglądając na tutejszy port, będący ważnym punktem przeładunkowym dostrzeżemy że przyciąga on turystów jak magnez. Dla tych, którzy lubią plaże polecam tę znajdującą się ok 9 km stolicy (PLAYA DE LAS TERESITAS). Jest to prawdziwa perełka, która powstała dzięki piaskowi z Sahary. A jeśli dodamy do tego towarzystwo gór Angaga to miejsce to urzeknie Was bez reszty. Jeśli już jesteśmy przy temacie gór, to pasmo o którym wspomniałem jest pełne krętych i widowiskowych dróg. Ponadto wierzcie lub nie wcale nie ma tu aż tak dużo turystów, dlatego macie szanse być tu sam na sam z przyrodą. Kwintesencją podróży do tego miejsca jest odwiedzenie miasteczka położonego na wzgórzu ( Taganana), które zachwyci was bez reszty). Oczywiście będąc na Teneryfie pamiętajcie aby skosztować tutejszego wina, a także zakosztowanie tutejszej kultury, mam tu na myśli nie tylko pięknej architektury ale również tutejszego klimatu.

Odnosząc się niejako do samego tematu, to oczywiście marzec to dobra pora na odwiedzenie wyspy. Warto wziąć pod uwagę zwiedzenie również innych wysp Kanaryjskich. Mamy na forum bardzo ciekawą relację połączoną z przewodnikiem, w którym znajdziecie wszystko o tym pięknym zakątku naszego globu.


viewtopic.php?f=891&t=14776
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości