Nieprzeczytane posty

rowerowo

1
Gdzie warto pojeździć w Polsce na rowerach? My z mężem mamy zamiar wybrać się do Grudziądza i chyba wybierzemy hotel blisko centrum Ibis Styles i myślimy żeby wybrać się tam w sierpniu. Jakie wy znacie miejsca gdzie warto byłoby się wybrać ;)

Re: rowerowo

4
Z jednej strony na rowery w Polsce jest mnóstwo miejsc, z drugiej nie ma prawie wcale :D
Niemal w każdym zakątku naszego kraju są świetne tereny do zwiedzania na rowerze, niestety nigdzie nie da się spokojnie jeździć - brak ścieżek rowerowych, wąskie drogi...
W poprzednim roku z żoną zjeździliśmy niemal całe Podlasie oraz okolice doliny Chochołowskiej - szczerze polecam.
Dokładnie zwiedzone mamy również nasze okolice - Kazimierz Dolny, okolice Zamościa, Roztocze, ogólnie cała Lubelszczyzna :)
Zapraszam na stronę REKLAMA USUNIĘTA, gdzie można znaleźć wiele atrakcji, także takie, do których dotrzemy rowerami po wyznaczonych ścieżkach :)

Re: rowerowo

6
Ja ostatnio zwiedziłam Beskid Sądecki, wzdłuż i wszerz! :) Muszynę przecina sporo szlaków rowerowych, na których można się wyszaleć (mnie sie najbardziej podobała wycieczka szlakiem architektury drewnianej). Nocowałam w Klimku, który ma wypożyczalnię rowerów, dzięki czemu nie musiałam wozić swojego aż z Krakowa :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości