Nieprzeczytane posty

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

34
Na samotny wypoczynek polecamy Hotel Klimek****SPA zlokalizowany w samym centrum Złockiego. Czeka na Państwa strefa Wellness&SPA, zróżnicowane posiłki oraz szereg atrakcji dostosowanych do każdej grupy wiekowej. Przepiękna okolica sprawia, że można odetchnąć od zgiełku miasta i zrelaksować się w ulubiony sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

35
Witam, dwa tygodnie temu byłam razem z mężem w Jarosławcu ( nad morzem Bałtyckim ). Ten obiekt bardzo nam się spodobał. Jest tam mnóstwo atrakcji, więc zawsze można kogoś nowego zapoznać :) Nawet w pojedynkę człowiek nie będzie się tam nudził. Nie wiem o jaki konkretnie wypoczynek Ci chodzi i co byś chciał konkretnie robić, ale myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie :) Wysyłam linka do tej strony. Przejrzyj ją sobie i sam stwierdź. Jeśli będziesz miał do mnie jakieś pytania np. co tam robiłam albo co się tam znajduję to pisz do mnie śmiało :) Pozdrawiam !

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

37
Jest naprawdę wiele miejsc gdzie można wyjechać samemu, ja nawet lubię takie wyprawy bo można sobie odpocząć od wszystkiego co nas otacza. JA to przeważnie uciekam w kujawsko-pomorskim gdzie otaczają mnie tylko lasy, jezioro, łąki i zwierzęta. Nie tylko odpoczywa mój mózg, ale też organizm się oczyszcza i regeneruje na kolejne podboje świata :)

Re: Gdzie jechać samemu? (Polska)

38
Jest naprawdę wiele miejsc gdzie można wyjechać samemu, ja nawet lubię takie wyprawy bo można sobie odpocząć od wszystkiego co nas otacza. JA to przeważnie uciekam w kujawsko-pomorskim gdzie otaczają mnie tylko lasy, jezioro, łąki i zwierzęta. Nie tylko odpoczywa mój mózg, ale też organizm się oczyszcza i regeneruje na kolejne podboje świata :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie jechać w”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości